adcov.com

Jak ludzie z Hypnotize Your Eyes Only

Jak ludzie z Hypnotize Your Eyes Only


Hipnoza jest aktem umieszczenia osobę do określonego stanu psychicznego. Metoda za pomocą której ludzie są wywoływane aby wejść w ten stan nazywany jest "hipnotyczne indukcji". Gdy osoba jest zahipnotyzowana, siła sugestii staje się bardzo silny, a on może zrobić lub powiedzieć, co on nie w zwyczajnym życiu. Podejrzany powodem tego stanu na sugestie jest ten sam, który sprawia, że ​​uważają, że podświadomość pozornie niemożliwe wydarzenia w snach są prawdziwe, gdy są "występujące". Jeden sposób indukowania hipnotycznego jest Metoda bezpośrednia Gaze, potężne, wymaga dużej koncentracji w części hipnozy. Spojrzenie jest metoda bezpośrednia, która wykorzystuje indukcję hipnozy tylko oczy hipnotyzera.

Instrukcje

1 Zadaj przedmiot stanąć prosto, z jej ciężaru równomiernie rozłożonym.

2 Powiedz temat patrzeć bezpośrednio przed nim. Wskazują na obszarze tuż pod prawym okiem i powiedzieć mu skupić się tam wzrok. Stare powrót na ten temat, utrzymując silną, niezachwianą kontakt wzrokowy. Nie miga gdy patrzysz na ten temat.

3 Odliczanie do tyłu bardzo powoli z 5. Utrzymuj wzrok bez mrugnięcia. W między numerami, powiedz tematu, że jej oczy są obwisłe, jej oczy są coraz ciężki, i wreszcie, że jej oczy są zamknięte.

4 Wypowiedz słowa "spać" raz zobaczyć przedmiotem coraz opadające. Bądź przygotowany, aby złapać przedmiot i umieścić go na krześle lub na podłodze, a jego ciało spadnie całkowicie bezwładne.

5 Powtórz ten fragment na temat raz oczy są zamknięte. ". Jesteś teraz w spokojnej i miłej stan hipnozy Nie ma nic w świecie, który przerywa swój miły stan, aż ci powiem, żeby go opuścić Pragnę cię do słuchać każdego słowa, mówię. "

6 Powiedz temat tego, co chcesz mu zrobić. To może być wszystko, od utraty wagi lub rzucenia palenia do jedzenia cebuli, jakby to było jabłko. Jeśli nie są przeszkoleni hipnotyzer, wyrazić ostrożność podczas mówienia do tematu w tym stanie. Musisz porozmawiać z obiektu z wyprzedzeniem, aby ustalić, co podlega chciałby mieć wpływ na to (lub nie).

7 Przynieś przedmiotu z jej stan hipnozy. Powiedzieć coś w rodzaju: "Kiedy moje ręce klaskać, obudzisz świeże i nowe, z nowymi uprawnieniami zakorzenione w tobie i poczucie odpoczynku i relaksu."

8 Pozwól pacjentowi położyć na kilka minut po hipnozie i zapytać go do refleksji na temat swojego doświadczenia.

Wskazówki:

  • Hipnoza jest najbardziej efektywna, gdy podawany przez lekarza lub profesjonalnego hypnotherapist.
  • Hipnoza jest poważnym narzędziem wpływania osób psychicznie. Nie należy używać tych narzędzi do zabawy lub żartu.