adcov.com

Jak Lista Techniki Adlerian Doradztwo

Jak Lista Techniki Adlerian Doradztwo


Adlerian doradztwo Teoria psychoanalityczna jest opracowany przez Alfreda Adlera. W przeciwieństwie do Freuda technik psychoterapeutycznych, Adlerian doradztwo opiera się na podejściu holistycznym. Adler uważał, że zachowanie człowieka zależy od środowiska i celów w życiu. Uważał też, że ludzie dążą do osiągnięcia sukcesu i wyższości w ich życiu, aby przezwyciężyć poczucie nieadekwatności, z którymi są urodzone. Pokazuje techniki Adlerian doradztwa może przyczynić się do poprawy metod doradczych i uczyć innych, na temat różnych opcji w poradnictwie.

Instrukcje

1 Badania Adlerian technik doradczych. Jest to możliwe tylko pokazać techniki po całkowitym zakończeniu badania. Choć podstawowe Idee teorii Adlerâ € ™ s było to, że ludzie są celowych i zachowywać się zgodnie z oczekiwaniami społeczeństwa i rodziny, techniki różnią się i zmiany w całym czasie. Znając wszystkie techniki, ponieważ są one stosowane w poradnictwie jest konieczne.

2 Wybierz sposób pokazując widzom techniki. Metody mogą różnić się od tworzenia strony internetowej, która wyjaśnia technikę, wygłasza przemówienie na seminarium na włączanie się do sztuki lub skit, który pokazuje dramatyzację Adlerian doradztwa.

3. Spójrz na widowni. Publiczność prezentujemy się określi metodę dostarczania wiadomości. Na przykład, publiczność rodziców musiałby przykłady i wyświetlacze, które pokazują, w jaki sposób stosować techniki dla dzieci, podczas gdy publiczność studentów psychologii musiałby kilka przykładów na temat wniosków o różnych sytuacjach, takich jak rodzina, dzieci i osób fizycznych.

4 Ustaw wyświetlacz pokazać widzom techniki. Konfiguracja będzie się różnić w zależności od sposobu prezentacji. Na przykład, tworzenia strony internetowej wymaga wpisywania się informacje, zapewniając odpowiednie zdjęcia lub filmy i daje tak wiele przykładów, jak to możliwe. Krótki skecz będzie wymagało coraz inne podmioty, pisanie scenariusza i tworząc tło dla skit.