adcov.com

Jak leczyć zespół Downa Z Fizjoterapii

Jak leczyć zespół Downa Z Fizjoterapii


Fizykoterapia mogą być stosowane do leczenia dzieci w dół zespół, zwłaszcza w późniejszym wieku, gdy podstawowe umiejętności już doświadczenia. Ponieważ istnieje kilka poziomów nasilenia objawów w zespole Downa, wczesne konsultacje z fizjoterapeuta może pomóc określić, kiedy zacząć i jaki rodzaj leczenia jest potrzebne do najlepszych pomóc dziecku. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak leczyć zespół Downa z fizykoterapii.

Instrukcje

1 Użyj fizykoterapię, aby nauczyć dziecko, aby przenieść, siedzieć i chodzić. Zespół Downa dzieci uczą się chodzić później niż inne dzieci i potrzebujesz pomocy rozwija siłę mięśni i koordynacji, aby ułatwić proces. Siedzi, przewraca się i skakanie lub wspinaczki wymagają również praktyki poprzez specjalne ćwiczenia, które fizjoterapeuta może zwłaszcza projektu.

2 Porozmawiaj z fizjoterapeuta, jeśli dziecko ma problemy siedzi i trzyma głowę prosto. Może to wskazywać na słabą górny kręgosłup i wymaga specjalnego traktowania albo przez lekarza (operacja może być potrzebne w skrajnych przypadkach) lub fizjoterapeuta, który może pomóc w pracy dziecko wzmocnić mięśnie szyi.

3 Użyj fizykoterapii w leczeniu wiotkość więzadeł, stan, w którym stawy są tak luźne, że dziecko ma problemy z chodzeniem, stojących lub bilansowania prawidłowo. Fizjoterapeuta może pomóc zrekompensować luźne stawy, pomagając dziecku rozwijać lepszą siłę mięśni i równowagę.

4 Zapytaj fizjoterapeuta, jeśli dziecko potrzebuje pomocy zdolności rafineryjnych w późniejszym życiu. Podczas gdy starsze dziecko może być w stanie chodzić, stać i siedzieć prawidłowo, może mieć problemy z postawą, która może z kolei prowadzić do bólu pleców, nóg lub problemów skręcone kolano. Fizjoterapia może pomóc dzieciom zmienić nawyki i metody nauki techniki i postawy.

5 Upewnij wykonywać część codziennego życia. Terapeuta pomoże Ci dowiedzieć się, jakie działania są najlepsze do poprawy siły fizycznej i umiejętności dziecka. Jak dziecko dorasta, terapeuta staje się bardziej konsultantem, nauczania rodzicom odpowiednie ćwiczenia dla dzieci do wykonywania w domu między sesji terapeutycznych.

Wskazówki

  • Ubezpieczenie zdrowotne dziecka powinny obejmować fizykoterapię, bez względu na wiek dziecka. Jeśli masz problemy z uzyskaniem finansowania na pokrycie leczenia, wiele klinik oferuje specjalne zniżki grupowe sesje terapii, które mogą być również pomocne, jeśli chodzi o poprawę umiejętności społecznych dziecka.
  • Bądź cierpliwy. To może potrwać miesiące, aby zobaczyć każdy rodzaj postępu, chociaż najbardziej oczywiste różnice mogą być subtelne i tylko zauważyłem kiedy przetestować lekarze siły mięśniowej lub koordynacji.