adcov.com

Jak leczyć zapalenie żył Z medycynie

Jak leczyć zapalenie żył Z medycynie


Zapalenie żył jest zapalenie żyły i najczęściej występuje w nogach. Często powoduje zaczerwienienie, ciepło, obrzęku i bólu, zapalenia żył może być spowodowane przez wiele rzeczy, w tym uraz i przebicie do skóry w pobliżu żyły, infekcje bakteryjne, genetyki, a nawet niektórych leków na receptę. Podczas gdy tradycyjna medycyna często leczy zapalenie żył z leków na receptę, istnieje wiele naturalnych i ziołowych leków, które można wykorzystać zarówno w leczeniu i zapobieganiu zapalenia żył.

Instrukcje

1 Upewnij się, gorący okład świeżego nagietka i zastosować do obszaru dotkniętego trzy razy dziennie. Aby zrobić okład, gotować świeże nagietek w 1 litr wody przez 20 minut. Odcedzić zioła i moczyć ręcznik w cieczy. Podnieść ten obszar i zastosować gorący ręcznik, pozwalając na ręczniki do całkowitego ostygnięcia przed wyjęciem.

2 Zastosuj witaminy E w oleju podrażnionej powierzchni z delikatnym masażem, aby przyspieszyć gojenie się zapalenia żył. Należy również brać kapsułki witaminy E, zaczynając 300 jm i stopniowo wzrasta do 800 jm w ciągu tygodnia, aby poprawić krążenie krwi i zapobiec, złagodzić zapalenie żył, a nawet poprawne.

3 masaż maść z oczaru wirginijskiego do obszaru dotkniętego trzy lub więcej razy dziennie. Oczaru wirginijskiego jest skuteczny lek ziołowy, aby zmniejszyć zapalenie żył, jednak trzeba będzie użyć maści na co najmniej 2 tygodnie, zanim zobaczysz rezultaty.

4 pić sok borówka codziennie rano, lek ziołowy stosowany w wielu dolegliwości. Sok z borówki wspomaga tworzenie tkanki łącznej w organizmie i wzmacnia naczynka krwionośne, zapobiegając zapalenie żył. Sok z borówki można kupić w lokalnym sklepie ze zdrową żywnością i powinny być podejmowane zgodnie z zaleceniami producenta.

Wskazówki:

  • Zamiast kapsułki kupuje witamina E i witamina E olej oddzielnie przebicie kapsułki i wycisnąć oleju na skórze.
  • Utrzymanie sprawności jest najlepszym lekarstwem organizmu. Regularne delikatne ćwiczenia, takie jak spacery czy pływanie, zwiększa krążenie, poprawia napięcie mięśni i zapobiega i łagodzi zapalenie żył.
  • Wznieść na tym terenie, unosząc ją nad swoim sercu przez 2 minuty, co najmniej trzy razy dziennie, aby pomóc drenażu krwi z obszarów dotkniętych katastrofą.
  • Zapalenie żył, szczególnie głęboko żył zapalenie żył, może być objawem poważniejszego problemu, więc skonsultować się naturopath lub lekarzem.