adcov.com

Jak leczyć zapalenie wątroby typu C Facial Hives

Wirusowe zapalenie wątroby typu C jest chorobą wątroby rozprzestrzeniać poprzez kontakt z krwią zakażonego zapalenia wątroby typu, kontakty seksualne lub z matki na nienarodzone dziecko. Większość osób zakażonych wirusem zapalenia wątroby typu C nie wykazują objawów, ale niektóre mogą obejmować utratę masy ciała, gorączka, zmęczenie, ciemny kolor moczu, żółte przebarwienia skóry i oczu (żółtaczka), utrata apetytu, ból brzucha i nudności. Wirusa zapalenia wątroby typu C może prowadzić do poważnych chorób wątroby, marskość wątroby, rak wątroby, a w niektórych przypadkach może prowadzić do przeszczepu wątroby.

Pokrzywka na zapalenie wątroby C ma efektem ubocznym leków, które są stosowane do leczenia wirusa; Interferon i rybawiryna, które są zwykle ustalone i stosowane w układzie tandem.

Twarzy pokrzywka z wirusowym zapaleniem wątroby typu C można leczyć za pomocą kilku prostych krokach.

Instrukcje

1 Umyj twarz mydłem nawilżającym.

2 Spróbuj płynów do zmywania skóry, które nie są zbyt surowe i nie podrażniają skóry dalej.

3 nawilżacz może pomóc suchej i swędzącej skóry i łagodzi dyskomfort z uli.

4 Porozmawiaj z lekarzem na temat możliwych opcji leczenia. Może polecić krem ​​hydrokortyzonu.

5 Jeśli krem hydrokortyzon nie działa, lekarz może przepisać leki doustne.

Wskazówki

  • Inne skutki uboczne leczenia zapalenia wątroby typu C może to brak snu, zmęczenie, bóle głowy, gorączka, bóle mięśni, utrata apetytu, suchość w ustach, ból jamy ustnej i gardła, nudności, wymioty, biegunka, wypadanie włosów, bóle w klatce piersiowej, duszność i / lub problemy z tarczycą.
  • Zawsze należy porozmawiać z lekarzem o wszystkich możliwościach leczenia.