adcov.com

Jak leczyć zapalenie pochwy bakteryjny cykliczny

Bakteryjne zapalenie pochwy jest spowodowane brakiem równowagi w normalnie występującymi bakteriami w pochwie. Nie należy mylić z zakażeniami drożdży, że kobiety cierpiące na nawracające waginozy bakteryjnej są również podatne na infekcje drożdżowe. Bakteryjne zapalenie pochwy może prowadzić do nadmiernego wyładowania z pochwy, który ma rybi zapach, a także może powodować podrażnienie, swędzenie i obrzęk.

Instrukcje

1 Określić przyczynę zakażenia pochwy. Mimo, że jest łatwy do leczenia bakteryjnego zakażenia pochwy, nawracające bakteryjne zapalenie pochwy jest zazwyczaj trochę przyczyny. Przykłady mogą obejmować nagłe zmiany w poziomie hormonów, firmy danej marki produktu kobiecej higieny, lub nowego partnera seksualnego. Dokładny wywiad, jak również niektóre badania krwi w celu sprawdzenia poziomu hormonów zwykle pomóc lekarzowi zorientować się, jak leczyć bakteryjne pochwy.

2 przyjmować antybiotyki (po konsultacji z lekarzem, oczywiście, i uzyskanie recepty). Antybiotyki są zwykle krótkotrwałe leczenie na nawracające bakteryjne zapalenie pochwy, ale będą one zlikwidować zakażenie, a także pozwolić lekarz próbować różnych sposobów leczenia stanu i zobaczyć, czy różne zabiegi przynoszą efekty.

3 Użyj obniżające pH żelu. Wiele gatunków bakterii, które powodują okresowe waginozy bakteryjnej są w stanie rozwijać się i rozwijać się przy wyższym pH. Niektóre produkty, takie jak RepHresh pracy dopochwowego żelem, aby obniżyć pH pochwy, co może hamować wzrost bakterii. Produkt ten powinien być stosowany na ścianach pochwy co trzy dni.

4 Dodaj pomocne bakterie. Pochwę zwykle zawiera pewne rodzaje bakterii w tym, że nie wywołują infekcji. Bakterie te, znane również jako bakterie kwasu mlekowego, mogą rozwijać się w pochwie i pomaga siły z innych bakterii, które mogą wywołać cykliczny bakteryjnego zakażenia pochwy. Niektóre produkty, takie jak Fem-dophilus, mogą być podjęte, aby zachęcić bakterie kwasu mlekowego rosną.

5 Zmień swoją dietę. Diety, które są bogate w cukry, produkty mleczne i sojowe są uważane wspomagających wzrost bakterii wywołujących nawracające bakteryjne zapalenie pochwy. Dobrze zbilansowane diety, zwłaszcza te, które mają zdrowe ilości witamin i minerałów, zachować silny system odpornościowy, który może pomóc w zapobieganiu infekcjom.