adcov.com

Jak leczyć wysokie ciśnienie krwi z czekoladą

Jak leczyć wysokie ciśnienie krwi z czekoladą


Prawdopodobnie oprzeć te pragnienia każdego dnia. Gdy idziesz obok ołtarza cukierki w sklepie lub gazowej stacji lub przejść automatu w pracy, prawdopodobnie zaprzeczyć sobie, że pyszne, słodkie czekolady. Jak się okazuje, dając do tego pragnienia może być najzdrowszą rzeczą, jaką można zrobić dla siebie. Nowe badania wykazują, że czekolada może rzeczywiście niższe wysokie ciśnienie krwi, a nawet niektórzy lekarze zalecając, że pacjenci z wysokim ciśnieniem krwi, dodać czekoladę do swojej diety w połączeniu z innymi zabiegami medycznymi.

Instrukcje

1 Praca z lekarzem, aby ustalić, jak poważny twój wysokie ciśnienie krwi. Jeśli masz niebezpiecznie wysokie ciśnienie krwi, a następnie leczenie to może nie być dla Ciebie. Lekarz może przepisać środki dramatyczne diety i leków, które należy wykonać, aby pisma. Jednakże, jeśli ciśnienie krwi jest mniej istotny problem, ale może stać się niższy, to czekolada może być częścią odpowiedzi dla Ciebie.

2 Jedz tylko gorzkiej czekolady. Tylko ciemna czekolada powoduje, że organizm do tworzenia wyższy poziom związków wywołujących obniżenie ciśnienia krwi. Biała czekolada nie ma skutku w jedną lub drugą, i czekolada mleczna w rzeczywistości może pogorszyć sytuację.

3 picia wody, a nie mleka. Picie lodowate, zimno szklankę mleka mogą czekolada zejść łatwe, ale będzie to faktycznie negować pozytywne efekty. Trzymać się wody na okres do pół godziny po jedzeniu swoją czekoladę.

4 Jedz czekoladę z umiarem. Nie używaj tego nowe badania jako pretekst do pożerać dół cały pudełko czekoladek lub że dwa funt czekolady króliczka, że ​​masz na Wielkanoc. Naukowcy zgadzają się, ile należy jeść czekolady. Niektóre badania stosowane średniej czekolady, podczas gdy inne używane mniejsze kwoty. Zapytaj swojego lekarza o zalecenia osobiście dla Ciebie.

5 Wymień kalorii niż dodawanie ich. W celu uniknięcia nowego "leczenie" z wyniku pakowanie na funtów, trzeba będzie wymienić kilka innych kalorii z kalorii z czekolady. Na przykład, jeśli jesteś przyzwyczajony do jedzenia deser z kolacji, może być konieczne, aby zatrzymać, że aby mieć swoje czekolady na lunch.

Wskazówki

  • Zawsze współpracować z lekarzem w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi. Nigdy nie zmienić leki lub planów leczenia bez zgody swojego lekarza.