adcov.com

Jak leczyć wszy Dzieci

Jak leczyć wszy Dzieci


Wszy to małe owady, które składają jaja i zrobić swoje domy na ludzkiej skórze głowy. Nie mogą one powodować dyskomfort i swędzenie, chociaż mogą również być obecne bez dolegliwości. Ponieważ z łatwością przenosić w zatłoczonych i poprzez wspólną odzieży, wszy są powszechne w szkołach. Jest piętno społeczne o wszy, ponieważ są one często uznawane być związane z brakiem higieny i rozprzestrzeniania się choroby; to nie jest prawda. Dzieci z wszy powinny nadal być traktowane w celu złagodzenia ich dolegliwości i zapobiec wszy przed przekazywać innym.

Instrukcje

1 Sprawdź, które owadobójczy swoje anty-wszy zastosowania szamponu. Będzie to zazwyczaj albo piretryna, permetryna lub lindan. Z trzech, lindan jest tylko jeden, a więc toksyczny należy unikać, jeśli dziecko w pytaniu od niemowlęctwa i 2 lat.

2 Zapoznać się ze wskazówkami na opakowaniu szamponu. Różne produkty mają różne czasy spłukiwania w zależności od stężenia i rodzaju środka owadobójczego.

3 spłukać włosy dziecka z wodą, spienić włosy z szamponem, a następnie spłukać go zimną wodą. Najlepiej jest to zrobić nad umywalką zamiast pod prysznicem lub wanną, jak będzie to uniknąć ciało dziecka wchodzi w kontakt z insektycydem.

4 Szampon dziecka ponownie owadobójczego szampon do włosów z siedmiu do 10 dni po pierwszym zabiegu.

5 Sprawdź w skórę głowy dziecka regularnie szuka wszy (które są małe, czarne i o wielkości nasion sezamu) lub gnid (jaj, które są żółto-szare owale o wielkości ziarnka piasku). Jeśli wykryje oznaki ich obecności, traktują dziecko dzięki anty-wszy szamponem.

6 uzupełnić lub zastąpić zabiegi szampon z mirystynian izopropylowy / cyclomethicon. Jest to związek chemiczny, który może być stosowany do suchej skóry głowy i spłukuje po 10 minutach; należy stosować u dzieci w wieku powyżej 4.

7 kapelusze lub wypłukać poszewki, że może nie dotknął głowy dziecka w gorącej wodzie, a następnie osusz je do gorącej suszarki przez co najmniej 15 minut, aby zabić wszy i gnid. Wszystko, co nie może być myta i suszy mogą być uszczelnione w hermetycznym plastikowym worku przez dwa tygodnie. To zabije wszy przez uduszenie.