adcov.com

Jak leczyć włośnicę

Jak leczyć włośnicę


Włośnica jest chorobą wywoływaną przez larwy robaków, które atakują organizm. Robak jest spożywana, gdy surowe mięso (zazwyczaj wieprzowina) zawiera Trichinella spiralis. Jelitowe soki rozpowszechniać larwy całym organizmie i są przyczyną choroby. Robaków płci żeńskiej w dalszym ciągu do odtworzenia chyba usuwany z organizmu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak leczyć włośnicy.

Instrukcje

1 Odwiedź lekarza, jeśli jadłem pod gotowane wieprzowiny lub zaczynają czuć się objawy przypominające włośnicy. Zrobi kompletne badanie krwi, kompletne badania serologii i ewentualnie biopsję mięśnia. Badanie podawać również, że mierzy się poziom creatonise phosphokinease, który znajduje się w mięśniach szkieletowych, mózgu i serca.

2 brać leki, jeśli przepisane przez lekarza. Jeżeli choroba jest jeszcze w fazie jelit podczas larwy jeszcze zawarte w jelitach albendazolu, mebendazolu lub może być używana do spłukania pasożytów z organizmu. Należy to zrobić na wczesnym etapie, zanim larwy zaczynają wpływać na inne części ciała lub leki nie będą działać.

3 Weź leki na gorączkę, ból mięśni lub stawów i zakażenia pasożytami, jeśli mają łagodny przypadek włośnicy. Reszta łóżko jest zalecane i choroba zazwyczaj iść swoją drogą bez dalszych komplikacji. Ostatecznie zwapnienie torbieli larw zabijają pasożyty znajdujących się w tkance mięśniowej.

4 Alert lekarza, jeśli występują problemy z koordynacją ruchową, problemy z oddychaniem lub serca. Są to objawy zaawansowanej włośnicy i powikłania mogą być traktowane. Jeśli choroba postępuje zbyt daleko może być podtrzymywania życia zagrażające życiu i uwaga jest konieczna. Steroidy są często stosowane do sterowania zapalenie mięśni.

5 Kontynuuj biorąc przeciwpasożytnicze i leki przeciwbólowe, dopóki pasożyty są usuwane z systemu i osłabienie i ból mięśni wypowiedzenia. Wróć do badań klinicznych, jak często, jak lekarz zaleca, aby zapewnić organizm jest wolny od inwazji włośnicę, i podjąć w razie potrzeby powtórzyć dawkę. Jeśli cierpią z powodu powikłań, upewnij się, że obserwacji opieka jest świadczona.