adcov.com

Jak leczyć wewnętrzne blizny z jęczmieniem

Jak leczyć wewnętrzne blizny z jęczmieniem


Wewnętrzne tkanki blizny wpływa mięśnie, narządy i tkanki łącznej w organizmie. Te wskutek tego, urazem lub zapaleniem komórek i tkanek i mogą tworzyć razem zespół do zrostów. Te zrosty mogą ograniczać ruchy lub uniemożliwić funkcjonowanie narządów. Jedną z form wewnętrznej blizny jest sarkoidozę, która jest w większości bezobjawowe, ale czasem może powodować jak włókna tkanki blizny w płucach. Objawy obejmują duszność oraz powiększone węzły chłonne w okolicy płuc. Chest X ray, testy wydolności płuc lub biopsja może być stosowane do diagnozowania choroby. Leczenie może obejmować jęczmienia lub jej suplementów.

Instrukcje

1 Jedz pokarmy bogate w magnez i niskiej zawartości wapnia, takich jak jęczmień i inne zboża. Jęczmień jest bogata w błonnik i selenu (przeciwutleniaczy).

2 suplementy jęczmienia, które są bogate w enzymy, przeciwutleniacze, witaminy, minerały, białka i chlorofilu zwiększenia diety jęczmienia.

3 Weź multiwitaminy zawierające przeciwutleniacze, C, E i B-kompleks i minerały takie jak cynk, magnez i selen, aby pomóc leczyć tkanki łącznej i tkanki naprawy blizny.

4 potrwać od jednej do dwóch kapsułek lub 02:59 łyżki. olej z ryb (omega-3 kwasy tłuszczowe) trzy razy na dobę. Olej rybny powoduje zmniejszenie stanu zapalnego w całym ciele.

5 Weź 500 mg bromelaina codziennie. Wywodzi się z ananasów, które produkują enzymy, niezbędne w leczeniu blizn.

Wskazówki

  • Skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia. Należą do nich witaminy i inne suplementy, takie jak bromelaina, które mogą wchodzić w interakcje z konwencjonalnymi lekami, a także zwiększyć ryzyko krwawienia.