adcov.com

Jak leczyć Ucho pływaka Z Remedy Home Woda i ocet

Ucho pływaka jest niewygodne i bolesne warunkiem, że występuje jako skutek częstego pływania. Formalnie znany jako zapalenie ucha zewnętrznego - infekcji ucha zewnętrznego - Ucho pływaka występuje, gdy bakterie i grzyby rośnie w słuchowego z powodu wilgoci, która pozostaje w uchu po kąpieli. To zapalenie ucha zewnętrznego prowadzi do zapalenia i ból ucha. Na szczęście, drobne przypadki ucha pływaka mogą być traktowane w domu za pomocą octu i wody. Można także zapobiec ucho pływaka przy użyciu tego środka domu na zapalenie ucha zewnętrznego.

Instrukcje

1 Sprzedam mały szczelny butelkę, najlepiej typu z pipety dołączonej do kapelusza, do przechowywania środka domu do ucha pływaka. Jeśli nie można znaleźć butelkę z kroplomierza w czapce, musisz kupić kroplomierz oddzielnie. Te elementy znaleźć można w aptece lub w sklepach takich jak Walmart i Target.

2 Użyj znaku pióra lub kawałek taśmy z okazji pół punktu kierunkowego w butelce. To pomoże ci, gdy jesteś mieszanie roztworu octu i wody, która będzie używana jako środek domu do leczenia ucho pływaka.

3 Wlej octu do butelki z do kreski w połowie drogi.

4 Gotować kilka szklanek wody, aby zabić wszelkie bakterie w wodzie.

5 Poczekać, aż woda ostygnie i wlać do butelki zawierającej ocet. Napełnić butelkę do końca, z wodą, aby utworzyć Ucho pływaka środek składa się z 50 procent octu i 50 procent wody.

6 Cap butelki i potrząsać zawartość mieszać roztwór, który będzie używany do leczenia ucho pływaka w domu.

7 Napełnić zakraplacz z octu i wody pływaka ucha lekarstwo.

8 Przechyl głowę na bok i użyć kroplomierza umieścić 3-4 krople roztworu wody i octu do chorego ucha.

9 Trzymaj głowę przechyloną na bok na jedną minutę, aby umożliwić ucho pływaka spadnie do dystrybucji na całym kanale słuchowym.

10 po jednej minucie, umieść chusteczkę do ucha i umieścić głowę w pozycji pionowej; krople do uszu Nadmiar przez zawodnika będzie wypływać z uchem i na tkankę.

11 Włóż ocet i woda spada na ucho pływaka do drugiego ucha, następujące kroki 7 do 10. Należy to zrobić, nawet jeśli nie jesteś przeżywa ból ucha od ucha pływaka. Jeżeli warunki rację rozwoju ucha pływającego z jednej strony, jest prawdopodobne, że podobne warunki były obecne w niezmienionej ucha. Więc za pomocą ucha pływaka spada na obu uszach pomogą w leczeniu i zapobieganiu ból ucha.

12 Powtórz kroki od 7 do 11 trzy razy dziennie w leczeniu ucha pływaka w domu. Kontynuować stosowanie kropli przez pięć dni po ustąpieniu objawów.

Wskazówki

  • Zapobiec ucho pływaka za pomocą Q-wskazówki do usuwania wilgoci z uszu po kąpieli.
  • Dla ludzi, którzy pływają codziennie, zapobiega uszu ucho pływaka przy użyciu tego środka domu po każdej kąpieli.
  • Jeśli nigdy wcześniej nie miał ucho pływaka przed, udać się do lekarza, aby uzyskać ostateczne rozpoznanie przed próbą używając środków domu ucho pływaka.
  • Jeśli ból ucha gorzej lub, jeśli nie jest poprawa przy użyciu kropli do ucha pływaka, udać się do lekarza. Poważne, bardziej rozwiniętych przypadki ucha pływaka może wymagać recepty antybiotyków doustnych, aby wyjaśnić ten ból ucha.