adcov.com

Jak leczyć Twitch

Jak leczyć Twitch


Ludzie czasem rozwijać skurcze w oku bez wyraźnego powodu. Często trwa tydzień odejść i przypisuje się zazwyczaj stres. Niezależnie od powodu, badania zostały przeprowadzone i leczenie znalezionych dla tego warunku. Wykonaj następujące kroki w leczeniu skurcz.

Instrukcje

1 Reszta jest najważniejsza dla skurcz leczenia oczu, gdyż jest to zwykle spowodowane zmęczeniem. Zaczynają coraz więcej snu i relaksu.

2 Obniż poziom stresu, ponieważ stres może być dodanie do zmęczenia. Spróbuj terapii zachowania, jeśli lekarz uzna, skurcz może być spowodowane przez lęk. Techniki wizualizacji i pozytywna afirmacja może pomóc obniżyć niepokój.

3 Zapytaj swojego lekarza do przepisywania leków, w skrajnych przypadkach. Istnieje kilka rodzajów drgania oczu lub powiek, i niektóre rodzaje są spowodowane poważniejszych powodów niż zmęczenie. Jednakże zwolnienie lek jest zwykle krótkotrwałe i pracuje w tylko około 15 procent przypadków.

4 Pobierz zastrzyki Botox w przypadku, gdy oko staje się coraz podrażnioną przez skurcz. Jest dopuszczony do użytku w USA i Kanadzie. Botox wstrzyknięto w mięśnie powiek, które ulegają porażeniu.

5 poprzez chirurgii odwieźć w ciężkich przypadkach. Myemectomy jest procedura, która usuwa niektóre z nerwów i mięśni powiek. Działa w 75 do 85 procentach przypadków.

Wskazówki

  • Większość przypadków łagodnego oka skurcze zwykle ustępują same z jakimś odpoczynku.
  • W przypadku pracy w środowisku oka wysiłku, tak jak z komputerem, robić częste przerwy.
  • Odwiedź lekarza, diagnozy czy drganie jest ciężka lub długotrwała. Niektóre rodzaje drgania mogą być problemy neurologiczne.