adcov.com

Jak leczyć trądzik w Strona główna zadośćuczynienie

Jak leczyć trądzik w Strona główna zadośćuczynienie


Trądzik na ogół wpływa na twarzy, szyi, ramion, klatki piersiowej i plecach i występuje głównie u nastolatków, kobiet w ciąży i kobiet podczas cyklu miesiączkowego. Zgodnie z Mayo Clinic, hormony odgrywają dominującą rolę w rozwoju stanu, a także bakterie, dziedziczność i niektóre leki. Dla osób cierpiących na łagodne do umiarkowanego trądziku, istnieje wiele środków domu, które mogą pracować bezpiecznie leczyć skórę.

Instrukcje

1 Korzeń łopianu do równowagi hormonów i zmniejszyć stan zapalny. Korzeń łopianu naturalnie równoważy hormony, a znany jest z właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne i efekty antyoksydacyjne. Korzeń łopianu jest również stosowany jako zioło oczyszczające, aby oczyścić wątrobę i poprawia trawienie. Zalecana dawka korzenia łopianu w postaci kapsułek wynosi od 300 do 500 mg, 2 do 3 razy dziennie. Korzenia łopianu bezpiecznie przyjąć, ale mogą powodować infekcje dróg moczowych, jeśli są przyjmowane w dużych dawkach przez dłuższy czas.

2 Spróbuj Vitex zmniejszyć występowanie trądziku. Vitex, znany również jako chasteberry nie zawiera hormonów, ale nie pomaga zrównoważyć hormony, które powodują trądziku. Mimo, Vitex jest również skuteczne w regulacji cyklu miesiączkowego i zmniejszenie wybuch trądziku u kobiet, stwierdzono, skuteczne w leczeniu trądziku u chłopców, too. Vitex jest na ogół bezpieczne z efektów ubocznych jest niestrawności, bóle głowy i nudności. Zalecana dawka wynosi 80 do 240 mg na dobę w postaci kapsułek.

3 Weź suplementów cynku. Cynk jest skuteczna w gojeniu się ran i zmniejszając stan zapalny, a jako hormony równoważenia. W rzeczywistości, dwa badania, jeden w 1977 i jeden w 1979 roku, znajduje cynk się równie skuteczny w leczeniu trądziku jako antybiotyku tetracykliny. Oznacz Stengler, ND, autor "The Natural Healing Lekarski Terapii" zaleca przy 30 mg, trzy razy dziennie przez dwa tygodnie, a następnie z powrotem do cięcia 50 miligramów dziennie. Zawsze należy cynk z jedzeniem, aby uniknąć dolegliwości żołądkowe.

4 Zwiększenie witaminy A w diecie. Witamina A jest ważna dla zdrowego układu odpornościowego i jest mnóstwo przeciwutleniaczy. Gdy podjęte w dużych dawkach witaminy mogą wyjaśnić trądzik. W rzeczywistości, najczęściej leków na receptę trądzik, Accutane, to syntetyczna wersja witaminy A. Zalecana dawka dla wieku 12 i UP 4000 do 5000 jednostek międzynarodowych (IU). Witamina A może być toksyczny w dużych dawkach, więc jeśli wyższe dozowanie jest konieczne, najlepiej jest to zrobić pod opieką lekarza.

5 Użyj olejek z drzewa herbacianego na skórę w celu zmniejszenia bakterie i stan zapalny. Jedno z badań opublikowanych w 1990 roku wydania "Medical Journal of Australia" znaleźć rozwiązania 5 procent olejku z drzewa herbacianego było tak skuteczne, jak 5 procent nadtlenku benzoilu w leczeniu trądziku. Zimnica trochę oleju drzewa herbacianego na wybuchy przed snem.

Wskazówki:

  • Biorąc połączenie witaminy A i E, cynk i selen będzie leczyć trądzik prawie tak skutecznie, jak wysokie dawki witaminy A sama.
  • Przed podjęciem duże dawki innych witamin lub uzupełnienia ziołowe zawsze skonsultować się z lekarzem.