adcov.com

Jak leczyć tłustej twarzy

Jak leczyć tłustej twarzy


Tłusta skóra występuje z powodu nadprodukcji gruczołów łojowych. Tłusta skóra prowadzi do dużych porów i skłonnością do wyprysków trądziku. Jednak są zalety posiadania skóry tłustej. Z trzech głównych typów skóry, tłustej, suchej i normalnej, tłustej skóry jest mniej podatne na zmarszczek i innych oznak starzenia. Skóra tłusta potrzebuje być długie lata zachować nadmiar oleju i pryszcze na dystans. Przestrzegając kilku prostych procedur na temat pielęgnacji skóry regularnie, osoba może mieć zdrowy wygląd skóry.

Instrukcje

1 Gotować 1 qt. Woda w garnku dla pary twarzy. Zdjąć z ognia. Ułóż pięć centymetrów nad wodą. Pary wodnej w celu umożliwienia mycia nad powierzchnią przez 10 minut. Wykonaj parowych twarzy dwa lub trzy razy w tygodniu. Parowa pomaga oczyścić pory i zmniejsza gromadzenie się sebum, które mogą powiększyć pory i powodować wypryski.

2 Umyj twarz z mycia skóry tłustej. Wlać rozmiar kwartale myjących na opuszkach palców dłoni lub w jednej z rąk. Stosuje się go do całej twarzy, masując je z ruchem okrężnym przez minutę. Przepłukać mycia ciepłą wodą.

3 Użyj ściągające dla skóry tłustej. Nasycić wacik z ściągające i pocierać ją na twarz. Niech ściągające suche. Nie należy go zmyć. Over-the-counter ściągające przywrócić równowagę pH do skóry jednocześnie usuwając nadmiar oleju.

Wskazówki:

  • Wybierz łagodny produkt czyszczący, który nie zawiera trudnych uwarunkowań, które mogą być zbyt suszenia nawet dla skóry tłustej. Produkty, które absorbują oleju są najlepsze do mycia skóry tłustej. Poszukaj produktów o składniki, takie jak gliny, płatków owsianych lub ziemi Fullera. Substancje te pochłaniają nadmiar sebum nie wysuszając skóry.
  • Przeczytaj wskazówki na każdy produkt over-the-counter przed użyciem.
  • Ponieważ tłusta naturalnie smarownicze się, nie ma potrzeby, aby stosować krem ​​nawilżający.
  • Użyj blottingu papiery wchłonąć nadmiar oleju na twarzy.
  • Stwórz własne ściągające z octu lub soku z cytryny. Wlać niewielką ilość octu lub soku z cytryny na wacik i przetrzyj go na twarzy.