adcov.com

Jak leczyć swoje włosy na chemiczne palić od stałych kolorów

Jak leczyć swoje włosy na chemiczne palić od stałych kolorów

Stosując permanentnych farbach do włosów do włosów może być ekscytujący sposób próbować nowy wygląd, który nie myć w czasie. Jednak permanentnych farbach do włosów zawiera chemikalia, które podnieść ochronne naskórka pasm włosów, więc kolor można dotrzeć do wewnątrz. Niestety nadmierne lub nieprawidłowe wykorzystanie powoduje uszkodzenie, który sprawia, że włosy suche i łamliwe. Jeśli nie chcesz, aby odciąć zamki i zacząć od nowa, można leczyć chemicznie spalonych włosów z reżimem delikatny stylizacja, która promuje zdrowy wzrost i nawilżające do tymczasowo gładkiej szorstka włosa podczas czekają na nowych wzrostu.

Instrukcje

• Umyć włosy co drugi dzień z delikatny, nawilżający szampon i stosować odżywki sformułowany, aby gładkie włosy suche, zniszczone. Oczyścić skórę głowy przez masując opuszkami palców, nie paznokcie. Zastosowanie do kondycjonowania włosów maska lub gorący olej leczenia na zaparzenia intensywnej wilgoci, co tydzień lub co miesiąc, w zależności od stopnia uszkodzenia.

• Czesz mokrych włosów zamiast szczotkowania, aby uniknąć zerwania nici słaby. Zastosowanie produktów do stylizacji, które są inne niż suszenie i korzystać z urlopu w protein odżywka wzmocnienie włosa i powstrzymać pęknięcia. Umożliwić włosy do wyschnięcia tak często jak to możliwe i ograniczyć korzystanie z ciepła z urządzeń takich jak suszarki i lokówki.

• Promowanie zdrowego wzrostu nowych włosów z systemu B-kompleks witamin. Źródeł żywności, takich jak ryby, chude mięso i zielone warzywa liściaste zawierają te składniki odżywcze i można brać suplementy. Pić odpowiedniej ilości wody, aby utrzymać organizm nawodniony.