adcov.com

Jak leczyć świerzb z czosnkiem

Jak leczyć świerzb z czosnkiem


Świerzb jest bardzo swędząca stan skóry wywołane przez roztocza, które kopać pod skórą, gdzie leżał ich jaja. Jeden z najlepszych metod leczenia spoczynkowych dla świerzb jest stosowanie czosnku. W badaniu cytowanym przez University of Maryland Medical Center, czosnek ma właściwości anty-wirusowe, anty-grzybicze, pasożytnicze i anty-anty-bakteryjne. Jest to związek, w czosnku nazwie "allicyny", która nadaje jej tych właściwości.

Instrukcje

1 Oddziel ząbki z główki czosnku, i obrać wszystkie ząbki.

2 Umieść w jednej ząbki czosnku prasowej w czasie, a następnie naciśnij przycisk. Jeśli nie masz prasę czosnek, można posiekać na małe kawałki ząbki ręcznie z ostrym nożem. Włożyć kawałki mielone czosnek w małym szklanym słoju.

3 Dodaj jedną łyżkę oliwy z oliwek z czosnkiem w słoiku, i mieszać.

4 test mały skrawek skóry z czosnkiem i mieszaniny oliwy z oliwek. Jeśli czujesz lekkie pieczenie, dodać łyżeczkę oliwy z oliwek do dalszego rozcieńczenia czosnek. Osoby z wrażliwą skórą mogą mieć trudności z wykorzystaniem prostego czosnek i może trzeba wyciąć mieszanki jeszcze bardziej.

5 Zastosuj mieszankę czosnku i oliwy z oliwek bezpośrednio do wysypki świerzb. Pokrycie skóry pokryte czosnku folią i pozostawić na co najmniej godzinę. Powtarzać dwa razy dziennie, jeśli to możliwe. Jeśli nie widać poprawy w ciągu 10 dni, zobaczyć się z lekarzem lub dermatologa dla właściwej diagnozy.

6 Obrać ząbek surowego czosnku i pokroić na pół. Rub płaską stronę goździków cięcia przeciwko wysypki świerzb, a następnie usunąć ten ząbek. Powtarzać kilka razy w ciągu dnia.

Wskazówki:

  • Należy pamiętać, że będzie pachnieć czosnkiem podczas gdy w trakcie tego leczenia. Umyć wszystkie pościel, ubrania i ręczniki, które wchodzą w kontakt z świerzb. Świerzb jest bardzo zaraźliwa, więc unikać kontaktu fizycznego z innymi, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się.
  • Jeśli wystąpi uczucie pieczenie lub czosnek powoduje zaczerwienienie i stan zapalny, należy użyć jeden ząbek czosnku i nie tylko, czosnek mix / olej. Twoja skóra może być zbyt wrażliwa na cięższej leczenia.