adcov.com

Jak leczyć Suchość pochwy Naturalnie

Jak leczyć Suchość pochwy Naturalnie


Badania pokazują, że prawie połowa wszystkich kobiet w wieku pomiędzy 40 i 59 doświadczenia suchości pochwy w pewnym momencie w ich życiu. Wygląda na pierwszej dziesiątce listy niepokojących objawów menopauzy. Choć suchość pochwy jest powszechne, nie musisz cierpieć lub radzić sobie z problematycznymi leków. Spróbuj tych sugestii w leczeniu suchości pochwy naturalnie.

Instrukcje

1 Dodaj do swojej diety siemię lniane. Bo to jest bogate w fitoestrogeny, len może pomóc uderzenia gorąca, tkliwość piersi i skurcze. Wysoka omega-3 kwasów tłuszczowych pomoc w zapobieganiu lub walki choroby serca, zapalenie stawów i równoważenia hormonów, które z kolei będą pomagać suchości pochwy.

2 Należy rozważyć korzyści z soi. Badania wskazują, że może pomóc zminimalizować objawy menopauzy, takie jak nocne poty i uderzenia gorąca naturalnie.

3 Weź witaminy z grupy B. Poza tym łagodzi suchość pochwy, witaminy z grupy B również pomóc organizm przed skutkami stresu.

4 Dowiedz się o korzyściach płynących z wiesiołka. W postaci kapsułki, to jest z powodzeniem stosowany w wielu kobiet do zwalczania objawów menopauzy oraz suchości pochwy.

5 Leczenie suchości pochwy z witaminą E. Niektóre kobiety używają go skutecznie leczyć suchość pochwy.

6 Poznaj możliwości podjęcia witaminy A w celu utrzymania elastyczności i błony śluzowe.

Wskazówki

  • Te dodatki mogą być pomocne, nawet jeśli jesteś na HTZ (hormonalnej terapii zastępczej). Mogą uzupełniać korzyści z terapii hormonalnej.
  • Jeśli masz choroby tarczycy, skonsultuj się z lekarzem przed dodaniem soi do diety. Duże ilości izoflawonów w soi może mieć wpływ na tarczycę.
  • Należy zachować ostrożność podczas leczenia żadnych problemów zdrowotnych w sposób naturalny. Chociaż naturalne suplementy okazały się skuteczne, muszą być stosowane właściwie.