adcov.com

Jak leczyć Strep w Domu

Zakażenie Strep jest spowodowane przez bakterie paciorkowca. Jedną z najczęstszych chorób może produkować to anginy. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą ponieść z tego chorobę, i jest wysoce zaraźliwa. Objawy to ból lub pieczenie w gardle. Infekcja sprawia połykania trudne. Antybiotykoterapia jest powszechnie przepisywany ale warunek może być prawie zawsze udawało się w domu, jak również.

Instrukcje

1 Soda z dużą ilością zimnej wody. Płyn pomoże utrzymać gardło wilgotne i wypłukać toksyny w organizmie. Zwiększyć swój ogólny poziom płynu pijąc ciepłe buliony i herbatę. Ciepło będzie łagodzić ból, jak również.

2 płukać co najmniej trzy razy dziennie z ciepłą wodą morską. Użyj ćwierć łyżeczki do ośmiu uncji płynu. Swish przez co najmniej 30 sekund, a następnie usunąć w umywalce. Słona woda jest znana jako naturalny uzdrowiciel.

3 Pobierz miękkie pokarmy gotowe. Spożywanie ziemniaki puree, jabłkowym, luźne gotowane jajka, płatki owsiane i inne mdłe, łatwo zużyte przedmioty pozwoli ci gardło do reszty. Uniknąć pikantne lub chrupiące żywności. Jeść sorbet, lody lub mrożony jogurt na ucztę, która będzie kojąco na gardło.

4 ścieli łóżka swoje główne miejsce zamieszkania na kilka dni. Zabieraj swoje osiem godzin snu lub więcej, aby przyspieszyć gojenie STREP. Odpoczynku w ciemnym pomieszczeniu z minimalnym szumu tła. Ciesz się dobrą książkę lub pracę zagadkę, jeśli się nudzić pozostając umieścić.

5 Podłącz nawilżacz do nawilżyć powietrze w pokoju. Dodatkowy wilgoć przechowuje błony śluzowe gardła przed wysychaniem. Suszarki powietrza, bardziej podrażniona gardło będzie.

6 Weź ibuprofen, aspirynę lub paracetamol w celu złagodzenia bólu STREP. Leki te są dostępne bez recepty. Używać tylko zgodnie z wytycznymi opakowań. Jeśli pacjentem jest dziecko lub nastolatek, pamiętaj, aby nie podawać aspiryny ze względu na ryzyko wystąpienia zespołu Reye'a, rzadkiej, ale bardzo poważną chorobą.

Wskazówki

  • Ssać kawałek landrynki lub spadku kaszel w ustach, aby pomóc utrzymać ślinę płynących i złagodzić swój ból ból gardła.
  • Wskazane jest, aby zobaczyć się z lekarzem, jeśli ból gardła nie poprawi w ciągu tygodnia, aby uniknąć komplikacji, które mogłyby obejmować gorączkę reumatyczną.
  • Wymienić szczoteczkę po walce z anginy, aby uniknąć ponownego zarażenia.