adcov.com

Jak leczyć sportowcom stopę leki naturalne

Powszechnie uważa się, że trzeba być sportowcem, aby mieć grzybicę stóp. Grzybica jest bakteria, która rozwija się w wilgotnych warunkach, a ponieważ zawodnicy mają często spocone stopy, które są ograniczone do ciasnych butów, warunek ten jest często zakwalifikowane do tych, którzy angażują się w aktywność fizyczną. Choć ciasne buty, skarpety i ciągły ruch może przyspieszyć grzybica formowania, każdy może nabyć grzybicę stóp. Naturalne środki pomogą ukoić swoje nogi i leczyć ten stan szybko.

Instrukcje

1 umyć nogi trzy razy dziennie z łagodnym mydłem antybakteryjnym. Z myjki, odpowiednio oczyścić się między palcami i łuku stopy. Ostrożnie ręcznik wysuszyć stopy, upewniając się, że są całkowicie suche przed założeniem skarpet.

2 Mix 2 szklanki soli Epsom do dużego pojemnika z ciepłą wodą. Takie pojemniki są garnki i pojemniki z tworzyw sztucznych będzie wystarczająco duża stóp i utrzymują wodę. Moczyć nogi w tym roztworze raz dziennie aż do stóp Twojego sportowca jest utwardzana.

3 Zastosuj 7 kropli olejku z drzewa herbacianego bezpośrednio na dotkniętych obszarach nogi i pozwalają olej do zanurzenia w stopy. Powtarzaj ten proces, dopóki stopa twojego sportowe ustąpi, jednak nadal stosować herbaty krople drzew na nogi przez trzy tygodnie po ustąpieniu tego warunku.

4 Mix 4 uncje czystego żelu z aloesu z 1 łyżeczki olejku z drzewa herbacianego. Sęk w tym mieszaniny bezpośrednio na nogi i pozostawić do całkowitego wyschnięcia przed umieszczeniem na skarpetkach. Powtórz dwa razy dziennie, aż twoje stopy są uzdrowieni.

5 Zastosuj 3 krople dodatkowych grejpfruta bezpośrednio na dłoni nogi i ręce wcierać olejek w całej dolnej części stopy. Aby zachować rozprzestrzenianiu sportowców stopę, zastosowanie 5 kropli ekstraktu z grejpfruta do prania podczas prania skarpety.

Wskazówki:

  • Zmień swoje skarpetki kilka razy dziennie, aby zachować swoje nogi całkowicie suche. Nie wolno nosić brudne lub umyte wcześniej używany i skarpetki. Skarpetki bawełniane są najlepsze dla Twoich stóp, ponieważ pozwalają one nogi oddech. Jeśli to możliwe, nie należy nosić buty lub skarpetki. Pozwól swoim stopom oddychać; dodatkowe powietrze pomoże uzdrowić swoje nogi szybciej.
  • Jeśli nie nosić Sandles lub japonki podczas kąpieli w obiektach publicznych, można łatwo umowy grzybicę stóp. Staraj się nie zarysować stopy sportowca, ponieważ może to spowodować jego rozprzestrzeniania.