adcov.com

Jak leczyć skóry tłustej z mlekiem, Magnesia

Jak leczyć skóry tłustej z mlekiem, Magnesia


Tłusta skóra może przedstawić wiele problemów. Nadmierna ilość oleju może spowodować przebarwienia na twarzy takich jak pryszcze. Może także sprawiają, że bardzo trudno utrzymać makijaż wygląda dobrze przez dłuższy czas. Drogie środki czyszczące i leki na receptę lub kremów może nie być konieczne.

Instrukcje

1 Spróbuj traktując swoją tłustą skórę z mlekiem magnezję tabletek do rozgryzania i żucia. Można również znaleźć oryginalny mleczny wyglądający biały płyn. Zwykle można w dużych butelek. Możesz dostać dużo leczenia skóry w bardzo rozsądnej cenie.

2 Użyj Mleko Magnezja w leczeniu skóry tłustej najpierw mycia skóry, jak zwykle. Pat skóra zupełnie sucha. Zawsze należy zachować ostrożność i być delikatny podczas mycia twarzy. Nie trzeba szorować mocno, nawet jeśli Twoja skóra jest wyjątkowo tłuste. Szorować zbyt mocno może uszkodzić wrażliwą skórę twarzy.

3 Zastosuj mleka Magnesia do twarzy, nosa i czoła za pomocą wacika. Nasycić wacik z mlekiem Magnezji i zimnica go lekko na skórę. Obejmuje także wszystkie obszary oleistych. Najlepiej traktować tłustej skóry z mlekiem, Magnesia bezpośrednio po umyciu twarzy. Pozostawić mleko Magnesia do całkowitego wyschnięcia na skórze.

4 Połóż makijaż na bezpośrednio na mleku Magnesia po jej całkowitym wyschnięciu. To sprawia, że ​​wielkie podstawy do makijażu. Mleko Magnezji tworzy bazę, która powoduje produkty makijaż trzymać się skóry. Powoduje to twój makijaż trwać znacznie dłużej na skórze.

Wskazówki:

  • Mleko Magnesia powinien być stosowany tylko wtedy, gdy skóra jest naprawdę tłuste. Działa cuda chłonąć nadmiar oleju i trzymać z dala. Ale jeśli twoja skóra nie jest tak naprawdę, że tłuste, może to być zbyt trudne.