adcov.com

Jak leczyć siniaki kości u dzieci

Jak leczyć siniaki kości u dzieci


Stłuczenia kości występuje, gdy Okostna lub zewnętrznej powłoki kości, zostaje ranny. Chociaż nie jest tak poważny jak złamania, siniaki kości mogą być bardzo bolesne i wymaga tygodni lub nawet miesięcy, aby w pełni wyleczyć. Ponieważ dzieci są bardzo aktywne i skłonne do Boo Boo-tych, stłuczenia kości są szczególnie częste. Jednak przy odpowiednim leczeniu, Twoje dziecko może być uruchomiony ponownie w krótkim czasie.

Instrukcje

1 Trzymaj malucha w łóżku w 3 do 5 dni po urazie, lub w ostrej fazie. W tym czasie, kości i otaczających tkanek jest szczególnie delikatne, tak aktywności może pogarszać problem, powodując dalsze szkody.

2 Podnieść na tym terenie, aby pomóc w leczeniu siniaków kości u dzieci. Niezależnie od rodzaju uszkodzenia, odpowiedź organizmu jest wysyłanie krwi, chemiczne i płyny do zranionego obszaru. Choć jest to naturalny mechanizm wspomagania gojenia, ale również promuje obrzęk i ból. Utrzymując obszar podwyższony powyżej serca, płyny mogą być spłukiwane w jak największym stopniu zmniejszyć i leczyć ból i obrzęk.

3 Umieść lód na siniak kostnego dla 15 do 20 minut w czasie, co 1 lub 2 godziny. Ponownie, upewnij się, że powierzchnia jest podwyższone, szczególnie przy stosowaniu lodu, ponieważ lód pomaga wypchnąć nagromadzonych płynów, zmniejszyć ból i stan zapalny spokój. Upewnij się, że pokrycie bryły lodu z ręcznikiem i nie umieszczać je bezpośrednio na skórę.

Tylenol 4 Podawać dzieci lub aspiryna, ale tylko wtedy, gdy jest to niezbędne do bólu. Upewnij się, że czytasz etykietę producenta na informacje dawkowania uważnie, i nie dają leki, jeśli ból jest do zniesienia.

5 Pozwól dzieciom, aby powrócić do normalnej aktywności zmodyfikowanego lub po 3 do 5 dni odpoczynku jest w górę. Choć należy odłożyć aktywności fizycznej, dopóki nie jest zmniejszenie obrzęku i stanu zapalnego, co pozwala organizmowi powrócić do umiarkowanego poziomu aktywności jak najszybciej pomaga promować uzdrowienia.