adcov.com

Jak leczyć się Hammertoe

Jak leczyć się Hammertoe


Hammertoes są spowodowane przez wyginanie stawu lub stawów w palcach, tak, że wskazują one na podłogę. Może on wystąpić w każdym palcu, z wyjątkiem dużego palca. Ponadto odciski mogą tworzyć się na koniec, góry, z boku lub między palcami. Odciski mogą tworzyć na spodzie palca, jak również. Odciski i modzele zrobić sobie buty jeszcze bardziej bolesne. Istnieją tylko dwa sposoby, aby leczyć hammertoes, albo orzeźwiający palce, lub poprzez operację. Tak czy inaczej, można dokonać stopy bardziej komfortowe aż hammertoes utwardza.

Instrukcje

Jak leczyć się Toe Hammer

1 Czy twoja noga wyposażona w szyny lub pasek. Zapytaj podiatrę zastosować szyny lub pasy zachęcić przegrupowanie palcach. Lub podiatrę może wykonać własną protetyczne poprzez formę swojej stopy. Dodaje się wypełnienie do ortezy dla każdego obszaru stopy, który wymaga dodatkowego podparcia. Protetyczne można wślizgnął się większość waszych butów.

2 Jeśli zamontowane urządzenie nie rozwiąże problemu, należy przygotować się do zabiegu. Jeśli twój stan wbiegł leczone przez dłuższy czas, operacja będzie musiał leczyć swoje hammertoes.

3 Pad jakieś odciski i modzele na nogach. Korzystanie z dodatkowym obiciem może pomóc leczyć odciski i modzele, które często towarzyszą hammertoes. Użyj gotowych klocków, albo kawałkami moleskin do właściwego rozmiaru. Mają podiatrę przycinać odciski i modzele dla Ciebie, na dodatkowe ulgi.

4 Noś wygodne buty z niskich obcasach i szeroki nosek. Pointy palcami buty i wysokie obcasy mogą być bolesne. Wygodne buty chronią stopę, aż problem zostanie rozwiązany.

5 Weź leki przeciwzapalne do bólu i do zmniejszenia stanu zapalnego i podczas oczekiwania na zakończenie wyrównanie.

Wskazówki:

  • Ćwiczeń mięśni łydki, aby zapobiec hammertoes. Urządzenia, które rozciągają palce mogą zapobiec hammertoes, a także inne warunki stóp. Urządzenia są często wykonane z elastycznego tworzywa sztucznego lub żelu, z otworem dla każdego z palców, delikatnie rozciągnąć je od siebie.
  • Nigdy nie przycinać odciski i modzele siebie. Może spowodować dalsze szkody, które może spowodować zakażenie. Nie należy stosować podkładki leczniczych dla odciski i modzele, a niektóre z nich zawierają kwas w małych ilościach, które mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Zapytaj podiatrę o nich.