adcov.com

Jak leczyć się avulsion Fracture

Złamanie oderwanie występuje, gdy piece fragmentu kości odrywa się od reszty powierzchni kości przez cięgna lub więzadeł. Przyczyną złamania zazwyczaj wiąże się z urazów kości, tak jak ma to miejsce w wypadku lub upadku. Ból, obrzęk i ograniczona mobilność są wszystkie możliwe objawy pęknięcie avulsion. Leczenia złamania avulsion będzie zależeć od wagi ciała i jest skierowane głównie na łagodzeniu objawów takich jak ból, podczas gdy lecznicze ma miejsce.

Instrukcje

1 Get dużo odpoczynku. Ograniczenie wykorzystania kostnej uległa zranienia i zdiagnozowano jako mające pęknięcie avulsion jest kluczowe w procesie gojenia. Avulsion złamań może się zdarzyć wszędzie ścięgna i więzadła dołączyć do kości. Na tym terenie należy dużo odpoczynku i powinno być podwyższone, jeśli to możliwe, aby zmniejszyć obrzęk i ból, i dalej promować uzdrowienia.

2 Zastosuj lodu na obszarze zagrożonym. Lód może pomóc zmniejszyć ból poprzez zmniejszenie obrzęku i ogólnego drętwienia okolicy. Należy zastosować lodzie przez 20 minut, w czasie kilka razy dziennie w zależności od potrzeb. Umieszczając ręcznik między skórą i lodem, przyczyni się do zapewnienia podrażnienie skóry nie rozwija.

3 Trzymaj uszkodzoną obszar stabilny. Zastosowanie szarego, szyny lub bandaża uciskowego powinno pomóc ograniczyć możliwość powstania szkody. W zależności od stopnia złamania, lekarz powinien być w stanie powiedzieć, który z nich jest najbardziej odpowiednia.

4 Weź leki przeciwzapalne. Te leki mogą zmniejszyć stan zapalny i obrzęk, który pomaga złagodzić ból. Istnieje kilka dostępnych na recepty, takie jak ibuprofen i naproksen sodu. Acetaminofenu, jednocześnie nie przeciwzapalnym jest kolejnym rozwiązaniem dla złagodzenia bólu.

5 Upewnij się na spotkanie z lekarzem. Obserwacji nominacja powinna zostać podjęta po rozpoznaniu pęknięcie avulsion oceny gojenia. W zależności od stopnia złamania, operacja może być konieczne, ale jest to rzadko przypadku. Jeśli ból lub obrzęk staje się poważny, skontaktuj się z lekarzem, gdyż istnieje na receptę opcje bólu.