adcov.com

Jak leczyć przewlekłe zaparcia

Jak leczyć przewlekłe zaparcia


Każdy zajmuje się od czasu do czasu walki z zaparciami. Jednak objawy zazwyczaj ustępują na własną rękę, a chorzy nie mają na leczenie. Z drugiej strony, niektóre osoby dotyczą takich jak przewlekłe zaparcie, w którym znajduje się mniej niż trzy wypróżnienia w tygodniu. Przewlekłe zaparcia rzadko spowodowane poważną chorobą, i istnieje kilka sposobów, aby złagodzić dyskomfort i stymulują regularne wypróżnienia.

Instrukcje

1 Zwiększ spożycie błonnika. Wysokiej zawartości tłuszczu, dieta o małej zawartości błonnika może powodować przewlekłe zaparcia. Zmniejszyć spożycie czerwonego mięsa i fast foodów, a zwiększyć spożycie owoców i warzyw. Jeśli to konieczne, podjąć dodatek włókien.

2 Praca z trzy razy w tygodniu. Regularne ćwiczenia to naturalny środek na zaparcia. Działając stymuluje pokarmowego, co umożliwia jedzenie przechodzi przez jelita. Ćwiczenia przez co najmniej 30 minut trzy razy w tygodniu.

3 Pij dużo płynów. Woda, zielona herbata i soki naturalne nawilżają ciało i zmiękczające stolec.

4 Weź środek przeczyszczający. To może potrwać kilka dni suplementów ćwiczeń i włóknistych regulować wypróżnienia. Jeśli szukasz natychmiastowej pomocy, wziąć łagodny środek przeczyszczający. Środki przeczyszczające zmiękczyć stolec i ogólnie złagodzić zaparcia w ciągu 12 godzin.

5 Eksperyment z alternatywnej terapii. Masaże rozluźniają mięśnie, a gdy terapeuci naciskać brzuch, może to pobudzić jelita i promować wypróżnienia.