adcov.com

Jak leczyć przerost nadnerczy wrodzona

Wrodzony przerost nadnerczy jest choroba genetyczna, która wpływa na nadnercza. Zarówno mężczyźni jak i kobiety cierpią z powodu stanu, w którym normalny wzrost ma wpływ. W tej chorobie, gruczoły nie produkują wystarczającej ilości kortyzolu, hormonu niezbędnego do prawidłowego wzrostu. Lekarze traktują wrodzony przerost nadnerczy, ale w niektórych przypadkach może być śmiertelne dla pacjentów.

Instrukcje

1 Znajdź specjalistę w leczeniu wrodzonego przerostu nadnerczy, tak aby dostęp do najnowszych informacji i możliwości leczenia są dostępne. Większość dużych miast oferują szereg lekarzy, które specjalizują się w problemach gruczołów nadnerczy, w tym ten jeden. Będą administrować testy i pracy, aby znaleźć najlepszą opcję leczenia dla pacjenta.

2 dzieci lekarstwami, które mają wrodzony przerost nadnerczy z leków hormonalnych w celu uzupełnienia tego, co ich ciało jest lub nie produkuje. W większości dzieci, stan potraktowano poszczególnych leków zwiększających brakującego hormonu lub hormonów nie wytwarzany jest wystarczające, ale w niektórych przypadkach konieczne jest wielokrotne leków. Monitorować za efekty uboczne.

3 Rozważmy chirurgii rekonstrukcyjnej. To wspólne dla pacjentów mających niejednoznaczne zewnętrzne narządy płciowe, zwłaszcza u dziewczynek, który jest wynikiem pewnych postaciach wrodzonego przerostu nadnerczy. Chociaż nie zawsze jest to konieczne, ten typ chirurgii poprawia komfort i własnej wartości u dziecka.

4 Praca w zachowaniu odpowiednich dawek leków, jak dziecko rośnie i rozwija się. U niektórych pacjentów, którzy wchodzą w dorosłość z najczęstszych postaci wrodzonego przerostu nadnerczy są w stanie przerwać przyjmowanie leków w ogóle. Inni będą musieli kontynuować przyjmowanie leków w razie potrzeby.

Wskazówki

  • Zawsze postępuj zgodnie z najodpowiedniejszych możliwości leczenia zgodnie z zaleceniem lekarza.