adcov.com

Jak leczyć przed menopauzą nocne poty

Jeśli jesteś kobietą, zbliża menopauzy, możesz zacząć odczuwać objawy sprzed menopauzy, w tym poty nocne, które mogą mieć wpływ na sen i negatywnie wpływają na codzienne życie. Możesz ułatwić nocne poty przez czynienia z pre-menopauzy, jako całość, lub traktując sam się nocne poty.

Instrukcje

1 wizyty u lekarza. W zależności od stopnia zaawansowania swoich nocne poty i inne objawy, może ona zalecić hormonalną terapię zastępczą zacząć. Leki stosowane w terapii może złagodzić objawy, ale mają też kilka potencjalnie poważne skutki uboczne. Możesz dostać drugą opinię przed podjęciem jakichkolwiek leków dla wstępnie objawy menopauzy.

2 skonsultować się zielarza o alternatywnych leków, aby pomóc z objawami przed menopauzą. Mogą one obejmować akupunktury i różnych ziół, aby pomóc poziom hormonów równowagi.

3 Zmniejszyć poziom stresu przed snem przez, na przykład, jogi, medytacji lub po prostu relaks z książką i filiżanką herbaty. Zróbcie wszystko, cokolwiek uspokaja.

4 Jedz dieta bogata w estrogen. Niektóre bardzo estrogenów pokarmy zawierają soi, wiśnie i ziemniaki.

5 ćwiczenia regularnie.

6 ochłodzić temperaturę pokoju przed pójściem do łóżka. Możesz podkręcić klimatyzację albo włączyć wentylator. Jeśli nie chcesz, aby schłodzić cały dom do tego poziomu, zakup klimatyzatora jednego urządzenia, aby utrzymać się w swoim pokoju.

7 Miej gotową paczkę lodu w zamrażarce, tak że jeśli nie obudzić się nocne poty, można ochłodzić się w dół szybko. Biorąc zimny prysznic również może pomóc.

Wskazówki:

  • Zapytaj kobiet, które znasz, którzy rozpatrzą wstępnie objawy menopauzy, aby zobaczyć, co działa najlepiej dla nich.
  • Nie należy przyjmować żadnych leków, aby zapobiec przed menopauzą nocne poty, bez konsultacji z lekarzem.