adcov.com

Jak leczyć Pryszcze na pośladkach

Większość ludzi już przez jakiś czas ich życia, gdy pryszcze były żenujące problemem. Nastolatki często się pryszcze na twarzy ze względu na ich nadmierną aktywnością gruczołów łojowych. Ale pryszcze mogą wystąpić w każdym wieku na piersi, plecy, ramiona, szyję, a nawet pośladki. Pryszcze, które występują na pośladkach może być bardzo bolesne, ponieważ staje się podrażniona każdym razem usiąść.

Instrukcje

1 przemyć z odpowiednim środkiem czyszczącym na bazie dziennej. Najlepsze środki czyszczące, aby pozbyć się wyprysków zawierają naturalne składniki, takie jak olejek lawendowy i olejek z drzewa herbacianego. Lawenda jest naturalnym środkiem antyseptycznym, który jest często stosowany w leczeniu oparzeń, ran i zadrapań. Jego właściwości lecznicze może zapobiec blizny. Olejek z drzewa herbacianego ma silne zioło, które ma anty-grzybicze, antybakteryjne i antyseptyczne właściwości.

2 złuszczają skórę z luffy, małą szczotką lub szmatką złuszczający usuwa martwe komórki naskórka, które mogą zapchać pory. Delikatnie złuszcza skórę, aż stanie się różowy kolor. Unikaj nadmiernego szorowania skóry, ponieważ może to pogorszyć zabrudzoną skórę jeszcze bardziej.

3 Zastosuj over-the-counter produktów żel lub krem, który zawiera nadtlenek benzoilu. Rub to krem ​​do obszaru dwa razy na dobę. Lekarz prowadzący może mieć możliwość przepisywania antybiotyku do stosowania miejscowego, takie jak erytromycyna, klindamycyna lub tetracyklina. Antybiotyki te są skuteczne w zabijaniu bakterii wokół zablokowanych mieszków włosowych.

4 Pył dziecko proszek na pośladkach, zanim wyszło. Proszek może pomóc wchłonąć nadmierne pocenie się, które występuje w czasie wykonywania.

5 Noś bawełnianą bieliznę, ponieważ materiał pozwala skórze oddychać i pochłania pot. Unikaj noszenia bielizny wykonanej z materiałów syntetycznych, ponieważ może podrażniać wrażliwą skórę.

6 zmyć łagodnym detergentem. Harsh mydła detergenty może podrażniać wrażliwą skórę i trądzik gorzej.

Wskazówki:

  • Nie stosować przy użyciu dowolnego typu produktu pachnącego na zmienioną chorobowo skórę aż skonsultować się z lekarzem. Substancje chemiczne w produktach zapachowych może pogorszyć problem. Nie pop lub dotknąć pryszcze, ponieważ może to spowodować trwałe blizny. Pryszcze mogą się zarazić i pogarsza przy próbie pękły.