adcov.com

Jak leczyć problemy ze stopami

Jak leczyć problemy ze stopami


Problemy stóp może wpływać codziennych czynności i utrudniają mobilność. Na szczęście większość warunki mogą być traktowane i aktywność może być wznowione. Różnorodność problemów stóp istnieje, takich jak bunions, modzele, grzybica stóp i tych zagadnień, które są związane osoby stojącej przez dłuższy okres czasu. Stopy są podstawą ciała człowieka i powinny być pod opieką prawidłowo.

Instrukcje

1 Unikaj obuwia, takich jak buty, buty na obcasie i podkładki. Noś buty, które pozwalają pokój dla ruchu w obszarze palców. Ograniczenie obuwie może zapobiec przepływowi krwi prawidłowo i może prowadzić do problemów, takich jak odciski stóp i niewłaściwej równowagi.

2 Podaj stopie codziennie masaż do leczenia problemów stóp. Codzienne spacery wokół może spowodować węzłów do kształtu lub nawet szczep ścięgna w nogach. Masowanie podeszwy stóp pomogą zwiększyć krążenie.

3 Umieść stopy w ciepłej wodzie, aby pomóc złagodzić ból i obrzęk spowodowany bunions. Nosić ochronną powłokę Zespół cieśni kanału nadgarstka, które można kupić w aptece pad obszar i zmniejszyć stan zapalny.

4 Trzymaj nogę skórę nawilżoną i wilgotne leczyć pękanie i suchość skóry. Olej masaż stóp na podeszwach stóp i na całym obszarze pięty na co dzień.

5 myć codziennie i peeling stóp pomiędzy palcami leczyć swędzenie i pozbyć się grzyba, który powoduje grzybicę stóp. Jeśli infekcja jest przewlekła, skontaktować się z lekarzem, aby uzyskać miejscowe leki przeciwgrzybicze przepisany.

6 Podnieś stopkę do leczenia obrzęku. Problem ten może być wynikiem odstaniu przez dłuższy okres czasu, albo może być spowodowane przez bardziej poważnych stanów, takich jak wysokie ciśnienie krwi.

7 Moczyć nogi w zimnej wodzie i przetrzeć zimną śmietaną leczyć problemy spalania-stopowych. Stojąc na nogach przez cały dzień może powodować uczucie pieczenia i może towarzyszyć ból i drętwienie.

Wskazówki:

  • Skonsultować się z lekarzem, jeśli pacjent choruje na cukrzycę i żadnych problemów stóp.