adcov.com

Jak leczyć problemy z oddychaniem z naturalnych suplementów

Astma, świszczący oddech, z trudnością łapiąc oddech, wszystko to są objawy problemów z oddychaniem. Naturalne środki mogą znacznie zmniejszyć lub wyeliminować problemy z oddychaniem przez traktowanie przyczyny problemu, a nie jest maskowany z leków.

Instrukcje

1 Poprawa jakości powietrza w pomieszczeniu jako naturalny środek

Nie tak dobrze znany jest fakt, że syntetyczne substancje zapachowe i środki czystości przyczyniają się do złej jakości powietrza w pomieszczeniach. Są inne rzeczy, które mogą przyczynić się do niskiej jakości powietrza w pomieszczeniach, takich jak farby i substancji chemicznych, ale te rzeczy nie są używane tak często.

Każdy, kto cierpi na powtarzające się problemy z oddychaniem należy być bardzo ostrożnym, produktów czyszczących, których używają. Odkurzacze handlowe, zwłaszcza te, które określić mają być stosowane w dobrze wentylowanym pomieszczeniu istotnie na swój oddech. Ponadto, są one niepotrzebne. Możesz oczyścić cię do domu tak samo skutecznie, nie przyczyniając się do zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniach z naturalnych środków czyszczących, takich jak ocet, soda oczyszczona i sok z cytryny. Jako dodatkową zachętę, są tańsze również.

Aromaty syntetyczne znajdują się w perfumy, mydła, szampony, detergenty i odświeżaczy powietrza. Perfumy i odświeżacze powietrza nie powinien być używany na całym niemowląt, małych dzieci i osób z problemami z oddychaniem. Wybór bezzapachowa mydeł, detergentów i szampony pomogą Ci oddech łatwiejsze.

2 Płyny jako naturalny środek

Zwiększ ilość wody pić. Gorące herbatki ziołowe mogą być bardzo pomocne w celu zmniejszenia objawów przewlekłych problemów z oddychaniem również.

3 Zioła jak leki naturalne

Spróbuj wykonać następujące zioła do leczenia trudności w oddychaniu:

Echinacea - Zwiększenie odporności
Goldenseal - Zmniejszenie śluzowej
Lobelia - wykrztuśne śluzowych