adcov.com

Jak leczyć problemy z oddychaniem Naturalnie

Problemy z oddychaniem są powszechne i większość dorosłych kilka infekcji dróg oddechowych rocznie. Zazwyczaj są one niewielkie, ale mogą być poważne w przypadkach zapalenia płuc. Górne problemy z oddychaniem wpływające uszu, nosa, zatok i gardła są najczęstsze, łagodne do umiarkowanego i infekcje tego typu mogą być czasami leczone w domu. Poniższe kroki pokazują, jak w leczeniu zaburzeń oddechowych naturalnie.

Instrukcje

1 zmniejszyć tłok naturalnie z gorącymi płynami, takich jak herbaty lub zupy. To pomaga cienki śluzu w płucach i pozwala usunąć go, jeśli masz kaszel.

2 Pozwól sobie na kaszel. Kaszel może również zapobiec infekcji bakteryjnych, usuwając skażone śluz z płuc. Jest to szczególnie ważne dla osób z przewlekłym zapaleniem oskrzeli i rozedmą.

3 Pobierz dodatkowy odpoczynek. Możesz być w stanie utrzymać normalnej rutyny z trochę więcej snu, jeśli tylko mają łagodny zimno. Jednak bardziej poważne infekcje dróg oddechowych mogą wymagać leżenia w łóżku.

4 Dodać soli do nosa aerozolu w domu przez zmieszanie ćwierć łyżeczki soli w ciepłej wodzie. Umieść roztwór w czystej, pustej butelce z kroplomierzem. Połóż się na plecach i delikatnie tryskać nią do nosa lub tabaki go do jednego nozdrza na raz. Dodać nowe rozwiązanie co trzy dni.

5 leczyć ból gardła naturalnie płukania z łyżeczką soli w ciepłej wodzie, co najmniej raz na godzinę. To może pomóc zmniejszyć obrzęk i dyskomfort.