adcov.com

Jak leczyć problemy trawienne

Niestrawność może spowodować wiele bólu i dyskomfortu. W miarę upływu czasu, może jednak również prowadzić do poważnych problemów, w tym raka jelita grubego. Wzdęcia, bóle głowy i niestrawność to częste dolegliwości związane z problemami trawiennymi. Problemy pojawiają się często z powodu nieprawidłowych wartości pH w żołądku, nie tyle flory jelitowej, często z powodu antybiotyków zbyt często lub nie wystarczająco dużo żywe kultury w diecie w walce z narażenia na szkodliwe bakterie. Mogą one również być spowodowane przez nadmiar toksycznych nagromadzonych w narządach, spowolnienie zdolność podmiotów do przetwarzania spożycie żywności i eliminowania odpadów w pełnym zakresie. Problemy te mogą być zazwyczaj łatwo wyleczyć poprzez odpowiednie diety i ćwiczeń fizycznych.

Instrukcje

Kroki

1 Upewnij się, że masz wystarczająco dużo dobrych bakterii. Flora jelitowa w żołądku jest dobre bakterie, które utrzymuje przewód pokarmowy zdrowe i silne. Aby upewnić się, że masz wystarczająco dużo, jeść dużo jogurtów z kulturami żywych, kiszonej kapusty i ogórków żywności lub podjąć probiotyczny suplement.

2 Oczyść przewodu pokarmowego i jelita grubego za pomocą cytryny, miód i pieprz cayenne szybki, co można zrobić przez picie dwanaście filiżanek wody oczyszczonej, który zawiera łyżki miodu, a łyżeczka octu jabłkowego, wycisnąć sok z cytryny i posypać z pieprzem cayenne w każdej filiżance. Pod nadzorem lekarza, zrobić tak wiele dni, jak czujesz, że potrzebujesz, aby Twoje wnętrze czyste. Wiele zrobić szybko między trzech do dziesięciu dni, ale może być również wykonane na jeden dzień, aby dać system szybkiego oczyścić. Dodając ocet jabłkowy będzie pomagać w oczyszczeniu narządy, jak również włókna o nazwie zawiera pektyny, które usuwają toksyny, tłuszcz, cholesterol i odpadów z organizmu. .

3 Jedz żywności wysokiej włókna, takie jak zboża otręby na śniadanie, zbóż, fasoli, i zielone warzywa liściaste. Nie nagle zwiększyć spożycie błonnika wzrost. Zrobić to stopniowo. Zbudować do około 25 gramów dziennie.

4 Gotowanie osiem do dwunastu szklanek wody dziennie. To da wnętrzności stały oczyścić i zachować je zdrowe i uwodniony wystarczy funkcjonować na optymalnym poziomie. Woda pomoże zmiękczyć i rozbić jedzenie w żołądku.

5 picie zielonej herbaty, herbaty miętowej i owoce między posiłkami. Są bardzo pomocne w przypadku problemów trawiennych, a oni zapewniają, że w ciągu dnia, twoje wnętrze nadal funkcjonować na optymalnym poziomie. Pomoże to każdy posiłek być odpowiednio przetwarzane przez organizm.

6 Pobierz ćwiczenia codziennie. Pozwoli to zwiększyć swój metabolizm i przyczynić się do poprawy trawienia. Joga jest bardzo korzystne dla trawienia w wielu pozycjach jogi naciskiem na oczyszczenie narządów i wspomaganie procesu trawienia.