adcov.com

Jak leczyć Problemy tarczycy

Tarczycy, odgrywa wiele ról w organizmie. Reguluje temperaturę, jest odpowiedzialny za prawidłowe metabolizm i pomaga zażegnać przeziębienia i infekcje. Czasami staje się nadczynność tarczycy lub niedoczynność. Te warunki są znane jako odpowiednio tarczycy i nadczynność tarczycy. W miarę upływu czasu, te problemy z tarczycą może być spowolniony, w większości przypadków, skorygowana całkowicie.

Instrukcje

1 Get przetestowane. Jeśli uważasz, że masz problem tarczycy, pierwszą rzeczą do zrobienia jest do lekarza. Sam tarczycy będą badane pod względem wielkości i nieprawidłowości, a lekarz będzie przeprowadzić kilka testów krwi. Są one zaprojektowane tak, aby zobaczyć, jak wiele są hormony tarczycy we krwi. W pewnych przypadkach istnieją inne testy, takie jak udział skanowania tarczycy i radioaktywnego wychwytu jodu.

2 Pobierz leków. Najczęstszym krokiem w leczeniu schorzeń tarczycy jest coraz lekarstwa. W tej sytuacji lekarz przepisze syntetyczną wersją naturalnego hormonu tarczycy. Jednym z najczęstszych nazywa lewotyroksyny.

3 Weź jodu. W przypadku nadczynności tarczycy, jod promieniotwórczy Wychwyt również stosować jako leczenie. Wziąć go doustnie, i to powoduje, że tarczyca się kurczyć i wrócić do normalnego poziomu.

4 Zwolnij tętno. Inną opcją leczenia, że ​​lekarz może zalecić jest beta blokery. Spowalniają swoje serce i zmniejszyć wstrząsy i nerwowość, który został spowodowany przez sporadyczne poziomu hormonów.

5 Pobierz operację. W niektórych przypadkach lekarz może zrobić operację. Nazywa się to również tarczycy. W tej procedurze, większość tarczycy jest zabrane. Następnie zostanie podany suplementów hormonu tarczycy do normalizowania poziomów w organizmie.

6 Zrób naturalną alternatywę. Istnieje również kilka naturalnych sposobów leczenia problemów z tarczycą. Są to suplementy w postaci tabletek i ziół, które są używane w celu wspierania prawidłowego funkcjonowania tarczycy. Te dodatki mają często jodu w nich z naturalnie występującego źródła, takiego jak morze warzyw.

Wskazówki:

  • Zawsze, gdy zażywasz leki lub suplementy, używać zgodnie z zaleceniami i natychmiast zgłosić jakiekolwiek objawy niepożądane do lekarza.