adcov.com

Jak leczyć Problemy nastolatków Eating

Jak leczyć Problemy nastolatków Eating


Według Departamentu Karolinie Południowej Zdrowia Psychicznego, szacuje się, że 8 milionów Amerykanów cierpi na zaburzenia odżywiania. Problemy dotyczą zaburzeń odżywiania, takich jak anoreksja, bulimia i obżarstwa. Anorektycy mają obsesję próbuje schudnąć i strach się tłuszczu; Karolina Południowa Departament Zdrowia Psychicznego szacuje, że jeden na 200 Amerykanów ma anoreksję. Bulimics celowo oczyścić, aby spróbować i nie przytyć; dwa w 100 Amerykanów ma bulimię. Leczenie zaburzeń nastolatek jedzenia obejmuje diety, fizycznej i psychicznej z pomocy różnych specjalistów, aby spróbować leczyć cały problem.

Porady odżywcza

Celem doradztwa żywieniowego jest pomoc nastolatka do tworzenia bezpiecznego i plan zdrowego odżywiania. Wielu lekarzy skieruje kogoś z zaburzeniami odżywiania się do wykwalifikowanego dietetyka, który pracuje z nastolatka odpowiedzieć na pytania dotyczące jedzenia, kalorii i zdrowego odżywiania. Dietetyk może omówić mity odchudzania i jak utrzymać zdrową wagę bez głodu lub czyszczenie. Choć dietetycy nie może zaoferować szybki lekarstwa, mogą pomóc młodzieży do pracy na rzecz pozytywnych zdjęcia żywności i ciało.

Terapia Rodzinna

Terapia rodzinna jest rodzaj pomocy psychologicznej, która obejmuje rodzinę nastolatka. Nastolatek i jej rodzina terapii regularnie uczestniczą w celu rozwiązania ewentualnych problemów rodzinnych nastolatek może mieć. Typowe problemy mogą być trudności komunikacyjne, napięcie i trudne relacje i rozwodu. Jeśli zaburzenia jedzenia jest przejawem trudnej lub napięte domowego życia, terapia rodzinna może pomóc nauczyć umiejętności radzenia sobie i zarządzania konfliktami w celu poprawy sytuacji.

Terapia grupowa

Rozmowa z innymi, którzy mają lub mieli zaburzenia odżywiania mogą pomóc zrozumieć nastolatków swoje własne problemy. W terapii grupowej grupy mogą dzielić się historie i uczucia i udostępniać swój sukces na jego zaburzenia odżywiania lub problemów on zarządzających go.

Lek

Według National Health Service, systemu opieki zdrowotnej w Wielkiej Brytanii, medycyna znany jako olanzapiny może być przydatne w leczeniu anoreksji, gdy inne metody leczenia zawiodły. Ma ona na celu zmniejszenie niepokoju o masie. Lekarze też może przepisać leki antydepresyjne, czy nastolatek ma depresję, leki anty-lęk, gdy cierpi z powodu lęku lub leczenia zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych, kiedy występuje. Te nie leczenia zaburzenia jedzenia bezpośrednio, ale może podstawowy problem.