adcov.com

Jak leczyć problemy Balans & Sway

Jak leczyć problemy Balans & Sway


Wiele stanów, takich jak obniżenie ciśnienia krwi, zaburzenia lękowe oraz szereg leków, może powodować problemy równowagę i kołysać. Twój organizm wykorzystuje kilka systemów, aby utrzymać równowagę, a jeśli jeden z nich nie działa prawidłowo, może pojawić się zaburzenia równowagi, powodując czuć zawroty głowy, mdłości i pozabilansowych. Kwota leczenia że stan nierównowagi wymaga zależy od samego stanu - może trwać zaledwie kilka dni, inne lata.

Instrukcje

1 Dyskusja swój stan z lekarzem. On będzie w stanie przeprowadzić szereg badań w celu określenia przyczyny problemu jesteś mającego i przepisać odpowiedni przebieg leczenia.

2 Należy unikać gwałtownych i szybkich ruchów, takich jak stały się zbyt szybko, jeśli Twoje problemy są spowodowane saldo niskiego ciśnienia krwi - znany również jako niedociśnienie. Może to powodować dodatkowy spadek ciśnienia krwi, co powoduje zawroty głowy i utratę przytomności w ciężkich przypadkach.

3 Przejdź do regularnych spacerów. Ćwiczenie, które wymaga równowagi - takich jak chodzenie i bieganie - może pomóc zarządzać warunek. Nawet gdy stoi w miejscu, delikatnie przesunąć równowagę z jednej nogi na drugą. To pomoże trenować swoje ciało, aby poradzić sobie z wszelkimi kwestiami równowagi.

4 Należy unikać sytuacji, w ​​których poziom stresu wzrośnie, ponieważ niektóre problemy bilansowe zaostrzenie przez stres. Jeśli znajdziesz sobie podkreślić, łagodzenia napięć, biorąc długi spacer lub gorącą kąpiel, lub jakiejś innej działalności, które można znaleźć relaks. Można nawet stwierdzić, że sesje terapeutyczne pomoże ci się uspokoić.