adcov.com

Jak leczyć Poison wysypki Dąb steroidów doustnych

Jak leczyć Poison wysypki Dąb steroidów doustnych


Lekarze przepisują sterydy doustne jako sposób leczenia astmy, chorób płuc i podobne warunki. Pracują, aby zmniejszyć obrzęk i stan zapalny, co oznacza, że ​​aby skuteczne leczenie wysypki trucizny dębu. Doustne sterydy powinny być podejmowane tylko na podstawie zalecenia lekarza i tylko wtedy, gdy po kilku prostych kroków

Instrukcje

1 Ustal, że trucizny dąb spowodował wysypki. Sprawdź pacjenta, aby zobaczyć, czy on wszedł w kontakt z jakimkolwiek dąb trucizny, lub psychicznie przeglądu miejsc ostatnio odwiedzanych jeśli można się go mieć. Dąb trucizny rośnie w obszarach leśnych w zachodnich i południowych obszarach Stanów Zjednoczonych i mogą być zidentyfikowane przez konfigurację trzech liści z jego oddziałów.

2 wezwać lekarza i zapytać, czy on może traktować problem steroidów doustnych. Może on zalecić schematu sterydów do podjęcia, lub może on sugerować jakiś inny sposób traktować wysypki.

3 Weź sterydów według przepisu lekarza. Doustne sterydy są często podawane w "wybuchy" na kilka dni i mogą być podejmowane zarówno w postaci tabletek i syropu. Nigdy nie zwiększać dawki poza to, co zalecił lekarz. Może to być kuszące, to wysypka ustępuje, ale zbyt wiele leków może spowodować więcej problemów niż rozwiązuje.

4 Miej oko na swoje wysypki i zapisać zmiany lub rozwoju. Ponieważ zmniejsza obrzęk i swędzenie, zanotuj zmiany. Również zgłaszać wszelkie negatywne zmiany, takie jak rozwój pęcherzy lub wyciek skóry. Kiedy lekarz ocenia sytuację, pisemna wzmianka może okazać się bezcenne.

5 Uważaj na skutki uboczne. Doustne sterydy mogą mieć szkodliwy wpływ na organizm, zwłaszcza, jeśli są przyjmowane w dużych dawkach. Efekty uboczne to wahania masy ciała, problemy skórne i trądzik, zmiany w cyklu miesiączkowym, oraz zwiększoną zmienność nastrojów.

6 Taper spożycie stopniowo, gdy poza schemat jest zakończona. Chociaż wysypki trucizny dąb może być już, twój organizm może negatywnie zareagować na nagły spadek leków. Porozmawiaj z lekarzem i dowiedzieć się, jak szybko lub powoli, należy zaprzestać stosowania leku, a następnie jej polecenia.

Wskazówki:

  • Nie należy mylić steroidów doustnych z sterydów anabolicznych, które nieuczciwi sportowcy wykorzystują w celu zwiększenia ich występy na boisku. Choć oparte na tej samej rodziny, sterydy medyczne nie mają takie same negatywne skutki na wątrobę lub narządów rodnych, że sterydy anaboliczne zrobić.
  • Doustne sterydy często bardzo gorzki smak. W przypadku podawania go dzieci, być przygotowany do ich opór, i zachęcić ich do przełknięcia lekarstwo szybko raz to w ich ustach.