adcov.com

Jak leczyć płonącego Throat

Nie jest znane lekarstwo na przeziębienie lub grypę. To prosty fakt nie oznacza, że ​​musisz cierpieć z objawami przeziębieniem lub grypą. Przez wiele lat, zarówno lekarze i mamusie zostały opracowanie sprytne sposoby, aby pozbyć się jednego z najgorszych objawów przeziębienia lub grypy: płonącego gardła. Ten artykuł spróbuje znaleźć wszystko, wiedzę medyczną i matki w jednej paczce dla dobra swojej słabej gardła.

Instrukcje

Jak leczyć płonącego Throat

1 Włóż parownik w pomieszczeniu, które będzie spędzać większość czasu odzyskiwania. Dla większości ludzi, to jest ich sypialnie. Ale może to być również ich salonie lub inny wygodne miejsce w domu. Parownik doda wilgotności w powietrzu. Że wilgotność płaszcz gardło jak oddychać i zapobiega jej wysychaniu.

2. Pij dużo płynów. W tym samym duchu, jak krok po kroku dwa, jeden jest o utrzymanie wilgoci na gardle. Jest to także po prostu zdrowy rozsądek. Jeśli coś się pali i nie chcesz go, to należy zanurzać go w wodzie. Wybrać kilka zdrowych płynów, takich jak sok pomarańczowy do pomocy układ odpornościowy i pomóc organizmowi zwalczyć swoją chorobę szybciej.

3 Gargle często ciepłą słoną wodą. Ciepło z wody pomoże rozluźnić mięśnie gardła. Sól przeniknie twoje enflamed i przekrwione mięśnie gardła i kurczyć ich. Plus, płukania solą zainspiruje tylko ty pić więcej płynów do mycia słony smak na ustach.

4 Weź jakieś pastylki do ssania na gardło lub krople na kaszel. Nie musisz iść na całość i kupić fantazyjne wielu objawów zimna i grypy goo. Proste pastylki lub kaszel kropla płaszcz gardło kojący warstwy, aby zapobiec dalszemu stan zapalny. Możesz być zauważać "płaszcz gardła" temat uruchomiony przez ten artykuł.

5 Pij herbatę z miodem w nim. Podobnie jak w ciepłej wodzie, gorąca herbata zrelaksuje mięśnie gardła. Podobnie jak pastylki lub krople na kaszel, miód wola płaszcze gardła. Jeśli jesteś w wieku, można dodać kieliszek alkoholu do herbaty (zazwyczaj whisky), które jeszcze bardziej pomoc w gardle relaks. Tylko nie zbyt zrelaksowany.