adcov.com

Jak leczyć plam

Jak leczyć plam


Osiągnięcie opaleniznę wydawało się dobrym pomysłem na czas, ale zbyt wiele ekspozycji na słońce może spowodować nieestetyczne uszkodzenia skóry. Kiedy starzejemy, brązowe przebarwienia mogą pojawić się na słońcu narażonych obszarach, takich jak twarz, ręce i plecy. Znany jako plam i plamy starcze, przebarwienia powstają, gdy te melaniny, pigmentu, który przyciemnia skórę w celu ochrony przed promieniowaniem UV, gromadzi się w wysokim stężeniu.

Instrukcje

1 Zastosuj wybielaczy skóry. Dostępny jako over-the-counter krem, hydrochinon rozjaśnia koloryt skóry i zapewnia równomierne cerę poprzez hamowanie produkcji melaniny w skórze. Zastosuj krem ​​regularnie przez kilka miesięcy, aby zobaczyć wyniki. W zależności od nasilenia plam słonecznych, może chcesz odwiedzić dermatologa na receptę wytrzymałości hydroquione.

2 Odwiedź dermatologa, estetyk lub chirurga plastycznego na peeling chemiczny. Peelingi chemiczne używać środków chemicznych do usuwania uszkodzonych zewnętrznych warstw skóry. Procedura nieinwazyjna, peelingi chemiczne również zmniejsza trądzik lub blizny potrądzikowe i drobne linie i zmarszczki.

3 Odwiedź dermatologa lub chirurga plastycznego dla laserowy. Zwany także skórki lasera, Ta procedura wykorzystuje laser do usuwania niechcianych, uszkodzoną skórę w bardzo precyzyjny sposób. Jako laser usuwa się z naskórka, zewnętrznej warstwy skóry, ogrzewa się warstwę podstawową, stymulujące wzrost nowych włókien kolagenowych. Po leczyć, tworzy nowy skóra gładsza i bardziej jędrne.

4 Odwiedź dermatologa, estetyk lub chirurga plastycznego do zabiegów mikrodermabrazji. Procedura ta wykorzystuje mikrocząsteczki, albo diamentowych trzpienia, aby usunąć grubsze, nierówną warstwę skóry. Jak leczenia laserowy, mikrodermabrazja stymuluje odnowę kolagenu, co powoduje nawet, młodszy wygląd cery.

5 Zapobiegać dalszemu uszkodzenia skóry poprzez zmniejszenie ekspozycji na słońce. Gdy na zewnątrz, nosić odzież ochronną, jak kapelusze i okulary i zawsze nosić szerokie spektrum ochrony przeciwsłonecznej, która chroni zarówno przed promieniowaniem UVA i UVB. Aby zapewnić skórze pochłania ochrony przeciwsłonecznej stosuje się 30 minut przed hojnie dzieje na zewnątrz.

Wskazówki:

  • Krem hydrochinonu
  • Krem do opalania