adcov.com

Jak leczyć pęknięcia żołądka Muscle

Jak leczyć pęknięcia żołądka Muscle


Pęknięcie mięśnia brzucha jest również znany jako szczep brzusznej. Mięśni, które są najczęściej dotknięte tym szkody jest mięsień prosty abdominis. Jest to mięsień, który tworzy "sześciopak" wygląd na obszarze brzucha, gdy jest dobrze rozwinięta. Szczep jamy brzusznej występuje, gdy siłą mięśni rozciągnięty poza jego normalnych granicach, które następnie prowadzą do rozdarcia włókien mięśniowych w pewnym stopniu. Uszkodzenia stopniem 1, 2 i 3 klasy I - łagodny dyskomfort ze względu na uszkodzenia kilku mięśni, ale całkowita siła mięśni jest nadal normalne. Klasy II - więcej włókien mięśniowych są podarte, który przynosi więcej bólu, obrzęk i dyskomfort. Stopień III - obejmuje pełną zerwanie mięśnia, która objawia się poprzez ciężką skurcze mięśni i ból, obrzęk i zasinienie intensywne i zakresie zmniejszenia ruchu.

Instrukcje

Jak leczyć pęknięcia żołądka Muscle

1 Zastosowanie lodu jest korzystnie w ciągu pierwszych 48 godzin od urazu. Umieścić ręcznik na brzuchu i stosuje lodzie przez 15 do 20 minut. Poczekać, aż skóra się ogrzać przez około 45 minut, a następnie można zacząć wisienką ponownie. Stosuje się go od 4 do 8 razy dziennie. Zastosowanie lodu krioterapia lub najlepiej w ostrej fazie uszkodzenia zmniejszenie obrzęku i bólu, a także w celu zmniejszenia krwawienia z uszkodzonym mięśniu.

2 skonsultować się z lekarzem w przypadku niektórych leków, takich jak pomocnych leków przeciwzapalnych lub sterydowych zastrzyków, aby pomóc w zapalnych i mięśni zwiotczających mięśnie, aby złagodzić bolesne i spastyczne.

3 Włóż miejscowe przeciwbólowe mięśni krem lub żel. Stosuje się go na brzuch poszkodowanego, aż do całkowitego wchłonięcia. Lek na stosowanie go przez około 3 do 4 razy na dobę, aby zapewnić ulgę w bólu, który trwa godzinami.

4 Harmonogram sesji terapeutycznej fizycznej. Rehabilitacja przyczyni się znacznie do szybkiego powrotu do zdrowia. Fizyczne terapeuta stosuje się zasady, takie jak ultradźwięki terapeutycznych, aby zmniejszyć ból i dyskomfort; a także pewne specyficzne ćwiczenia wzmocnić osłabione mięśnie brzucha.

5 Stosowanie ciepła jest korzystne, 4 do 5 dni po zapaleniu ustąpi. Wilgotny zastosowanie ciepła, na przykład w ciepłej kąpieli jest doskonała dla szczepu brzusznej. W ten sposób ciepło łatwo przenika do mięśni, które następnie zmniejsza ból i skurcze brzucha.

6 Reszta rannych mięśni brzucha, aby promować szybszy proces gojenia. Dla klasy I szczepu brzucha, reszta mięśni się od wszelkich działań, przez około 3 tygodnie. II stopnia szczep brzucha wymaga od 4 do 6 tygodni odpoczynku. I stopień III wymaga od 3 do 4 miesięcy całkowitego leżenia w łóżku, aby umożliwić mięśni leczyć od zabiegu.

Wskazówki

  • Należy upewnić się lodu na nie dłużej niż 20 minut, aby uniknąć odmrożeń.
  • Niezwłocznie skonsultować się z lekarzem, jeśli obecna jest co następuje:
  • Jeśli jest silny ból w okolicy pachwiny
  • W przypadku bólu występują również w stanie spoczynku
  • Jeśli jest wysoka gorączka, dreszcze, wymioty i zawroty głowy