adcov.com

Jak leczyć Ospa wietrzna Z Peppermint

Jak leczyć Ospa wietrzna Z Peppermint


Dla tych, którzy cierpią z powodu ospy wietrznej przed, być może kilka innych warunków bardziej nie do zniesienia. Jeśli Ty lub ktoś kogo znasz cierpi z tego warunku, wykonaj poniższe czynności, aby leczyć ospę z mięty pieprzowej.

Instrukcje

Jak przygotować Peppermint napar ziołowy

1 Umieść starsi kwiaty i krwawnika topy do kubka. Zalać filiżanką wrzącej wody i pokrywę. Niech stromych przez 10 do 15 minut.

2 Odcedzić suszonych ziół i pozostawić napar ziołowy ostygnięcia, dopóki nie jest przyjemnie ciepła do picia. Krwawnik pospolity i Elderflower gorączki i przerwa pomoc oczyścić organizm od wewnątrz.

3. Wymieszać 4 do 6 kropli olejku z mięty pieprzowej w ciepłym infuzji ziołowych i dokładnie wymieszać. Peppermint pomaga przyspieszyć wewnętrznego uzdrowienia poprzez przeciwdziałanie bóle głowy i bóle ciała, które są typowe, gdy cierpi z powodu ospy wietrznej.

4 wypić filiżankę tym ziołowych infuzji przez jeden do dwóch dni.

Traktuj Ospa wietrzna z Peppermint Herbal Bath

5 Uruchom chłodne wanna wody. Dodać 5 kropli olejku z mięty pieprzowej do wody. Odmierzyć 2 szklanki płatków owsianych i wlać to do wody. Owsianka jest naturalne, kojące lekarstwo, które pomaga leczyć rany i wysychają i zmian.

6 Zanurzyć w ziołowej kąpieli, przez co najmniej 20 minut. Jest to dobry czas, aby wypić w ziołowej herbaty miętowej utworzonego w sekcji powyżej.

7 Osusz ciało ostrożnie, stosując delikatne, klepiąc wniosków, tak aby nie podrażniać którykolwiek z uszkodzeniami lub rany na skórze z ospa wietrzna.

8 Ostrożnie stosować jakiś balsam miętowy do skóry. Będzie mieć natychmiastowy efekt chłodzący na skórę i pomaga utrzymać temperaturę ciała w dół. Balsam miętowy również złagodzić swędzenie ze swoimi irytujący kurczaka owrzodzenia ospy pomagają uczynić swędzenie etap bardziej znośne.

Wskazówki:

  • Skonsultować się z lekarzem lub innym licencjonowanym służby zdrowia przed użyciem tego lub jakiegokolwiek innego leczenia ziołowe, szczególnie dla takich ciężkich warunkach, jak ospa wietrzna.
  • Przed zastosowaniem mięty do skóry, przetestować niewielką miejsce na ciele, by sprawdzić, czy nie może być reakcja alergiczna na mięty. Zostaw go na noc i nie używaj go, jeśli wystąpi wysypka lub pokrzywka w miejscu testowym.
  • Nie stosować olejek miętowy, jeśli jesteś w ciąży lub karmiących piersią. Nie przeprowadzono badań klinicznych określających toksyczność mięta i może mieć szkodliwe skutki.