adcov.com

Jak leczyć opryszczkę na dzieci

Jak leczyć opryszczkę na dzieci


Wspólne dzieciństwo dolegliwość jest obecność opryszczki, zwany również "opryszczka". Są czerwone guzki, które rozwijają się w końcu sączące pęcherze i skorupy na. Blister są bardzo bolesne i bardzo zaraźliwa. Przyczyną jest wirusem opryszczki HSV-1, które nie jest taki sam jak wirus opryszczki, który powoduje narządów. Rodzice mogą podjąć środki ostrożności, aby złagodzić niektóre dolegliwości i zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu.

Instrukcje

Zabiegi medyczne

1 Czy częste wybuchy zdiagnozowane przez lekarza. Dla dziecka, które cierpi na częste wybuchy, może stanowić receptę na leki doustne zawierające acyklowir.

2 Użyj zewnętrznego leki lub miejscowo kremy takie jak Abreva, Zilactin i Zildent. Nosić rękawice podczas stosowania kremu do twarzy dziecka.

3 użytku wewnętrznego leki miejscowe, które można kupić bez recepty. Miejscowe ulga może być udzielona z Orajel lub Anbesol. Ponownie, używać rękawic podczas stosowania leku.

4 Daj paracetamol lub ibuprofen dla dzieci na ból. Nigdy nie podawać dzieciom aspiryny, gdyż może to spowodować zespół Reye'a.

Zabiegi nie-lecznicze

5 Używaj różnych zimnych okładów na bolesne, pieczenie rany. Fajne ręczniki, okłady z lodu i zimne pokarmy i napoje mogą złagodzić dyskomfort. Zastosować zimne okłady trzy razy dziennie przez okres do 20 minut.

6 Użyj wypłukać usta z sody oczyszczonej i wody, aby oczyścić ranę wewnątrz jamy ustnej. Unikać kwaśnych pokarmów i napojów.

7 Rozumiem, że niektórzy opryszczka może być pozostawione bez leczenia. Zwykle ustępują w ciągu 7 do 10 dni.

Zapobieganie

8 Określić potencjalne wyzwalacze epidemii opryszczki, takie jak niektórych pokarmów, gorączka, ekspozycji na słońce, stres, lub podrażnienia skóry. Uniknąć tych wyzwalaczy jak najwięcej.

9 Czy dziecko często myć ręce, zwłaszcza w czasie epidemii. Trzymaj ręce z dala od oczu podczas wybuchu, do jeśli opryszczka przenieść się do oczu, może spowodować utratę wzroku. Dotykając opryszczki następnie dotykanie innej osoby będzie rozprzestrzeniać wirusa. Zaleca się, aby dzieci w domu podczas fazy oozing wybuchu.

10 Unikaj dzielenia przedmiotów jak wirus rozprzestrzenia się również poprzez pocałunki i wymiany wszystkiego, co ma kontakt z ustami, w tym szczoteczki do zębów, szminki i sztućce. Może być również rozprzestrzeniać się za pośrednictwem zabawek ustami.