adcov.com

Jak leczyć opryszczkę Korzystanie Strona główna zadośćuczynienie

Jak leczyć opryszczkę Korzystanie Strona główna zadośćuczynienie


Opryszczka są irytujące, może doprowadzić samoświadomość, i nie ma lekarstwa. Są bardzo zaraźliwa, a jeden będzie najprawdopodobniej dostać opryszczkę z wirusem opryszczki, znany również jako wirus herpes simplex. Jest to możliwość, że jeden dostał opryszczki przez krewnego, który całował je, gdy były małe, a wirus opryszczki względnej był aktywny. Mężczyźni i kobiety się opryszczkę, a nawet jeśli nie ma lekarstwa, opryszczka może być leczone i zapobiegać. Kiedy ludzie się opryszczki będą one wystąpić zaczerwienienie wokół ust i swędzenie i mrowienie uczucie. Można nawet chcą ją. Opryszczka nie może być chciał dalej, ale mogą one być traktowane z domu środków.

Instrukcje

Korzystanie Strona główna zadośćuczynienie w leczeniu i zapobieganiu opryszczkę

1 Weź jedną kostkę lodu i ustawić go przed opryszczki, aż się rozpuści. Może to spowodować, że obszar jest trochę bolesne na początku, ale będzie warto, aby pozbyć się brzydkie, bolesne opryszczki. Następnie wziąć ręcznik i zimnica na opryszczkę, aby go wysuszyć. Potem wziąć wacika i zimnica wacik w alkoholu bezpośrednio po dabbing opryszczka suche. To zrobić w ciągu 30 minut do godziny i następnego dnia rano opryszczka zniknie. Tak, alkohol tarcie będzie żądło mało.

2 Weź rurkę zwykłego aromatyzowane balsam do ust i kapsułkę z Benadryl. Złamać kapsułki z Benadryl i posypać go na górze zwykły balsam do ust aromatyzowane. Palca i pocierać wierzch balsam do ust, aby ciasto z Benadryl i zastosować go do opryszczki. Powinno to wysuszyć opryszczki po pierwszym dniu i w ciągu trzech dni opryszczki zostanie całkowicie zniknęły.

3 Weź Lizyna, jak tylko poczujesz mrowienie opryszczki nadchodzącym dniu. Za pomocą lizyny trzy razy dziennie, co powinno zapobiegać opryszczki rozwijanie się w pierwszym miejscu. Lizyny można znaleźć w każdej aptece, sklepie ze zdrową żywnością lub sklepie spożywczym w witaminy nawy.

4 Weź rurkę zwykłego aromatyzowane balsam do ust i kapsułkę z Benadryl. Złamać kapsułki z Benadryl i posypać go na górze zwykły balsam do ust aromatyzowane. Palca i pocierać wierzch balsam do ust, aby ciasto z Benadryl i zastosować go do opryszczki. Powinno to wysuszyć opryszczki po pierwszym dniu i w ciągu trzech dni opryszczki zostanie całkowicie zniknęły.

5 Wymień szczoteczkę. Jeśli masz opryszczkę często, szczoteczka do zębów może utrzymać wirusa opryszczki na zimne dni po twój ból nie ma, co z kolei ponownie zarazić.

6 Przesuń szczoteczkę do innego pokoju. Szczoteczki do zębów mają być w łazience, ale jeśli masz opryszczkę często, po prostu trzymając szczoteczkę w innym pokoju może zachować opryszczkę się i im zapobiegać. Powodem tego jest, ponieważ mokre i wilgotne miejsca, takie jak łazienki są ładne i przytulne środowisko dla wirusa opryszczki.

7 Przełącz na małej tubki pasty do zębów, a osobiste tubka pasty do zębów. Przełączanie w mniejszym rozmiarze rury pasty do zębów bardziej osobistym jest to dobry pomysł, ponieważ pasta może transmitować chorobę. Pomyśl o tym, jak często można umieścić szczoteczkę na koniec zęba, a następnie trzymać go w ustach. Nie tylko to, ale jeśli podzielić pasty z kimś innym, kto ma opryszczkę, będzie częściej się opryszczkę od opryszczka jest wysoce zaraźliwa. Poprzez przełączenie na mniejszą tubka pasty do zębów będzie pamiętać, aby wymienić go częściej.

Wskazówki

 • Dezynfekcji rąk umieszczone bezpośrednio na opryszczki działa też świetnie w pozbycie się opryszczki.
 • Utrzymać opryszczki czyste i suche. Jeśli to nie jest tak naprawdę przeszkadza Ci to zostawić ją w spokoju, ale upewnij się, aby utrzymać go w czystości i suche.
 • Używać maści zawierające cynk, ponieważ mogą pomóc pozbyć się opryszczki.
 • Oczar może być również stosowany do suchej opryszczki.
 • Ochrona obszaru, gdzie opryszczka jest za pomocą wazeliny. Pozwoli to zachować obszar wokół opryszczki pękaniu.
 • Olejek eukaliptusowy może być stosowany w celu przyspieszenia procesu gojenia i złagodzenia bólu z opryszczki.
 • Upewnij się, że masz wystarczająco dużo witaminy A, B, i C codziennie. Witamina A pomaga leczyć skórę, co oznacza, że ​​to pomoże wyleczyć opryszczkę. Witamina B pomaga złagodzić stres, stres jest wspólny spust z opryszczka. Witamina C pomaga również leczyć skórę i pomaga leczyć tkankę łączną.
 • Możesz także użyć alkoholem i zimnica go na zimno ból kilka razy dziennie. Alkoholu tarcie będzie żądło trochę ale to wysusza opryszczkę od razu.
 • Weź butelkę paznokci zmywaczem i zimnica go na zimno ból kilka razy dziennie. Paznokieć polski spedytor będzie żądło trochę przez kilka sekund, ale to wyschnie na opryszczkę. Powtórz ten proces kilka razy dziennie, aż opryszczka zniknęła.
 • Nie całować, jeść po lub pić po każdego, kto ma opryszczkę.
 • Nie udostępniaj sztućce, ręczniki, maszynki do golenia, czy cokolwiek używane w pobliżu ujścia z kimś, kto ma opryszczkę.
 • Nie zapomnij umyć ręce po dotknięciu twarzy, aby uniknąć rozprzestrzeniania się opryszczki do innych miejsc.
 • Unikaj żywności z argininy w nich takie jak czekolada, orzechy, nasiona, i kofeiny, ponieważ arginina wydaje się pomagać wirus opryszczki rozwijać.
 • Nie dotykać oczu po dotykaniu opryszczki, ponieważ wirus może przenosić się do oczu, powodując poważne zakażenia rogówki.
 • Przed próbą jakiegokolwiek środka domu zawsze skontaktować się z lekarzem.