adcov.com

Jak leczyć oparzenia słoneczne Blistry

Jak leczyć oparzenia słoneczne Blistry


Chociaż wiele osób nie postrzega ich jako tak, oparzenia słoneczne, które są tak poważne, jak każdego innego rodzaju oparzenia; leczy oparzenia słoneczne, jak lekarstwo na innych oparzeń, nie istnieje. Dowodem tego faktu można znaleźć w bólu i ogólnego dyskomfortu, które jest spowodowane przez oparzenia słoneczne, że pęcherze. Na szczęście, jest to stosunkowo łatwe do leczenia pęcherzy z opalenizny.

Instrukcje

1 Zostaw blistry nienaruszone. Nie lancy lub przekłuwać pęcherze lub zarysować je. Zamiast zostawić je w stanie nienaruszonym do pęknięcia i otwarte na własną rękę.

2 sprayu leczniczej często Zastosuj pierwszej pomocy. Zastosuj spray takich jak Solarcaine lub jednego z jego konkurentów, do pęcherzy oparzenia słoneczne co najmniej dwa razy dziennie. Zabieg ten opalaniu pomoże zmniejszyć ból i swędzenie, które towarzyszą takie pęcherze, a także dezynfekcji powierzchni.

3 Zastosuj antybakteryjną maść do pęcherzy raz zaczynają pękać i wyświetlić nową skórę pod. Pomoże to utrzymać infekcji rozwija.

4 codziennie umyć powierzchnię i wysuszyć czyste ręczniki.

5 Leczenie bólu z ponad-the-counter leki przeciwbólowe, takie jak ibuprofen, naproksen sodu lub paracetamol.

6 Unikać chęć porysować obszaru. Może to spowodować zakażenie się rozwijać.

Wskazówki:

  • Jeśli oparzenie słoneczne powoduje pęcherze, oznacza to, że jest to stosunkowo ciężka. Skonsultować się z dermatologiem, aby upewnić się, że szkoda nie była zbyt ciężka i unikać długotrwałego przebywania na słońcu w przyszłości lub podjąć kroki, aby utrzymać z poparzenia tak poważnie.
  • Jeśli pęcherze oparzenie słoneczne wydają ciężkie lub obejmować wiele bólu, zasięgnąć porady lekarza.