adcov.com

Jak leczyć obrzęk Lip Naturalnie

Czy zastanawiasz się, jak leczyć spuchniętą wargę? Większość z nas miał jeden, co najmniej raz w lub życia. I nie koniecznie muszą cierpieć cios w ustach, aby utrzymać jeden. Może się zdarzyć podczas upadku. Możesz mieć trafił cię w wargę. Wszystko, co sprawia, że ​​kontakt z wargi może w końcu spowodować wargi puchnąć.

Twoim głównym zadaniem będzie zatrzymanie krwawienia, które mogą się zdarzyć i przynieść obrzęk w dół. Do krwawienia, trzeba oczyścić ranę i wywierać presję na jej temat. Jeśli nie zatrzymać krwawienie, może być konieczne uwagi i / lub szwów medycznej. Pobierz natychmiast tę pomoc.

W tym artykule założono, że albo krwawienie jest pod kontrolą i nigdy nie było krwawienie w pierwszej kolejności. Głównym problemem tutaj będzie obniżyć obrzęk, które omówię w kolejnych krokach.

Instrukcje

1 Określ, dlaczego twój warga jest spuchnięta. To może być dlatego, że rzeczywiście dostał w usta, ale czasami opuchnięta warga może wskazać inny problem, na przykład reakcji alergicznej. Udać się do lekarza, jeśli jest coś więcej niż trafienia do ust lub, jeśli jest nadmiar krwawienie, ból lub luźne zęba w wyniku bezpośredniego trafienia.

2 Jest to bardzo ważne, aby lód obrzęk, nie wiem co jest przyczyną. Do tego można użyć okład z lodu lub paczkę mrożonych warzyw, owoców lub mięsa.

3 Arnica żel jest dobre dla obrzęk, który nie towarzyszy z krwawieniem. Nie wolno stosować arniki na otwarte rany lub wewnątrz jamy ustnej. Trzymaj go z dala od śliny. Jeśli obrzęk jest głównie wewnątrz jamy ustnej lub skóry jest uszkodzony, należy wewnętrzną lekarstwo.

4 Witamina C jest ważna witaminy, jeśli chodzi o posiniaczone gojenia tkanek i skóry. Postępuj zgodnie z instrukcjami na opakowaniu dla prawidłowego dawkowania. Działa to również w reakcji alergicznej, ponieważ witamina C jest również lek przeciwhistaminowy.

Wskazówki:

  • Nie stosować arniki na uszkodzoną skórę.
  • Skontaktować się z lekarzem lub zadzwonić pod numer 911, jeśli nie jest nadmierne krwawienie, wybite zęby i / lub nadmiernego bólu.
  • Opuchnięta warga może wskazywać na większy problem medyczny. Upewnij się, skontaktować się z lekarzem jeśli masz spuchniętą wargę, ale nie trafiony.