adcov.com

Jak leczyć Nail Grzyby i nadal noszą sandały

Jak leczyć Nail Grzyby i nadal noszą sandały


Nosi modne sandały nie jest atrakcyjne, jeśli użytkownik ma grzyba paznokci. Paznokci grzyba włączy paznokcie żółte i może sprawić, że curl i kruszonką. Jest to nie tylko nieestetyczne, może być bolesne. Przed poślizgnięciem się na sandały, najlepiej jest pierwszym lekarstwem paznokci grzyba. Zgodnie z Mayo Clinic, grzyby paznokci może być trudny do leczenia, ale leki są dostępne dla usunięcia zakażenia.

Instrukcje

1 Zapytaj lekarza o leki przeciwgrzybicze doustne byłyby odpowiednie dla Twojego stanu. Leki, takie jak itrakonazol, flukonazol i terbinafina są często przepisywany. Te pomogą nowy zdrowego paznokcia rośnie, zastępując część zainfekowanego paznokcia. Może to potrwać około trzech miesięcy.

2 Rozważmy lakier przeciwgrzybiczy, taki jak cyklopiroks. Ta recepta jest polski paznokci, który jest stosowany codziennie, a następnie usunięte po tygodniu.

3 Zbadanie miejscowo ponad recepty leki do stosowania w połączeniu z doustnymi lekami. Zgodnie z Mayo Clinic, będą leczyć zakażenia i przyspieszyć proces gojenia.

4 Spróbuj środka domu, takich jak moczenie palce w occie lub stosując Vicks VapoRub do obszaru. Zgodnie z Mayo Clinic, istnieją pojedyncze doniesienia, że ​​te pomogą jasne grzyba paznokci, ale nie ma żadnych badań klinicznych dotyczących leczenia Vicks, a badania pokazują, ocet będzie hamować wzrost niektórych bakterii.