adcov.com

Jak leczyć mózgu zamarzaniem

Mózg zamarzaniu uderza nagle, kiedy masz slurped się zimny napój zbyt szybko lub zbyt duży wziąć kęs lody. Dlatego to jest czasami nazywany "lodów ból głowy", jak również. Korzystania z niektórych sugestii następujących następny raz jesteś dotkniętych nagle z mózgu zamarzaniu i zobaczyć, które działa najlepiej dla Ciebie.

Instrukcje

1 przeciwdziałać nagłym mózgu zamarzaniu przez popijając ciepłą wodę, ciepłą herbatę, kawę lub innego ciepłego napoju. Trzymaj ciepły płyn w ustach i wciśnij ciepły płyn do podniebienia. Podniebienia jest tam, gdzie wywołał mózgu zamarzaniu na początek, więc jesteś w zasadzie stara się go ogrzać do góry.

2 Naciśnij twój język do podniebienia i pracy w utrzymanie go tam na 30 sekund co najmniej. Język jest zastosowanie plecy ciepła do obszaru, który właśnie poniósł mózgu zamarzaniu.

3 Pinch nosa mocno na górnej części kostnej nim. Przytrzymaj przez 30 sekund szczypta podjęcia uwagę od obszaru mózgu zamarzaniem. To może lub nie może pracować dla Ciebie, ale spróbować.

4 Użyj wyciągnięcie ręki naprawdę kopać i pocierać karku. Będzie to ochotę dajesz sobie masaż. Ponownie, to działanie tarcie odbywa ostrość od zamrożenia mózgu do innej części ciała.

5 Weź głęboki wdech i wstrzymać oddech na 30 sekund lub dłużej. Wstrzymując oddech powoduje, że organizm do ciepła, a tym samym wyłącza mózg zamarzaniu.

6 Naciskaj zasięgu ręki przy zamkniętym oczami. Czy to jeszcze mocno i delikatnie. Pocierać delikatnie i nacisnąć oczy roboczej do strefy kostnej po obu stronach nosa oraz na podstawie tej dziedzinie browbone.