adcov.com

Jak leczyć migreny oczne

Jak leczyć migreny oczne


Oczne migreny, często nazywane bezbolesne lub ciche migreny, gdy dotyczą nie ból głowy, może być trudne do zdiagnozowania. Objawy mogą różnić się znacznie od tradycyjnych migreny. Charakteryzują się martwym, niewyraźne widzenie lub widząc światła podobne do sztucznych ogni w oku. Wskazania te mogą być jednak częścią obserwuje się problemów, które nie ma związku z migreny. Nauczyć się rozpoznawać, leczyć i zapobiegać migreny oczne.

Instrukcje

W postawieniu diagnozy

1 Poznaj objawy migreny oczne. Dodatkowo do zaburzeń widzenia, może być lub nie pulsacyjny ból głowy, po nudności i zmęczenie.

2 Przeczytaj "Inne bóle głowy i migreny" do szczegółowych informacji. Zobacz sekcję poniżej środki na link.

3 Skonsultuj się ze specjalistą ból głowy dla diagnozy. Omówić historię swojej rodziny z migreny i objawów, jak opisano w czasopiśmie migreny.

Leczeniu objawów z rozmaitymi Solutions

4 Cope ze stopniową utratą wzroku i powrotu, która może trwać około 30 minut, tak jak tradycyjne migreny. Reszta w ciemnym pokoju do widzenia wraca do normy.

5 Weź leki anty-nudności, kupili ponad-the-counter lub przepisanych przez lekarza, ból głowy.

6 Weź ibuprofen lub aspiryna do bólu głowy. Używać tylko zgodnie z zaleceniami, nie przekraczając zalecanej dziennej dawki. Jeśli potrzebujesz czegoś mocniejszego, skontaktuj się z lekarzem.

7 Adres migrena powoduje, że każdy lekarz określa, w celu uniknięcia ataku. Mogą to być jedzenie, sen lub zmian środowiskowych.

Wskazówki

  • Nie panikuj. Oczne objawy migreny przejść w krótkim czasie i widzenie wraca do normy.
  • Prowadzić dziennik migreny szczegółowo swoje doświadczenia i zachowania prowadzące do nich. Pomoże to zidentyfikować wyzwalacze swoich migreny i zdiagnozować problem.
  • Montaż jako kompletny rodzinną historię choroby, jak to możliwe, aby podzielić się z lekarzem. Migreny są często dziedziczna.
  • Krótki zaburzenia widzenia mogą być oznaką poważnego stanu innego niż migreny, takich jak udar mózgu lub uszkodzenia oczu. Do lekarza dla prawidłowej diagnozy.
  • Podjąć żadnych leków stosowane w leczeniu objawów, jak jest i zapytać lekarza, czy należy przewidywać żadnych interakcji z innymi lekami.