adcov.com

Jak leczyć lęk

Jak leczyć lęk


Lęk może uderzyć bez jednej chwili, pozostawiając uczucie poszkodowany w panikę, krótki oddech, zdenerwowany lub zestresowany. Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby leczyć napady lęku, zanim staną się poważne. Wyruszeniem lęk przed eskaluje jest najlepszym lekarstwem na lęk.

Instrukcje

Dowiedz się, co myśli 1 sytuacjach powodować niepokój i dla ciebie. Zdając sobie sprawę z waszych wyzwalaczy lękowych może pomóc wycofać się z sytuacji i zrozumieć, dlaczego twój są uczucie niepokoju.

2 Inwestuj w ciągu kilku sesji z terapeutą. On lub ona może nie tylko pomóc zrozumieć lęk wyzwala, ale może pomóc odkryć korzenie tych lęków. To może być ze względu na złe doświadczenia, że ​​już miał; Może po prostu trzeba trochę czasu, aby działać poprzez problemu leczyć lęk.

3 Weź udział w uspokajający działania, gdy odczujesz lęk ataku nadchodzi. Możesz spróbować energiczny spacer wokół bloku. Głębokie ćwiczenia oddechowe mogą również pomóc uspokoić przed wyjazdem w sytuacji stresowej. Użyj afirmacji oświadczenia, aby przypomnieć sobie, że jesteś w stanie obsługiwać swój lęk.

4 Rozważmy hipnoterapii. Hipnoza może pomóc zagłębić się w swój umysł, aby dowiedzieć się korzeni swojej niepokoju, zrozumieć go i podbić ją. Kiedy jesteś pod hipnozą, twoja podświadomość jest w stanie komunikować się bardziej swobodnie z twój świadomy, co może pomóc w nauce swoim lęku przyczyny, nawet jeśli świadomie nie pamiętam ich.

5 Zapoznaj się z lekarzem, jeśli czujesz, że masz lęk, że nie można wyleczyć z każdej z tych metod. Twój lęk może być wynikiem braku równowagi chemicznej lub osłabiające do punktu, co jest potrzebne leki, które pomogą Ci uporać się z nim na początku. Porozmawiaj z lekarzem, jak długo należy przyjmować te leki i pracować z nim odzwyczaić się powoli z leków, aż lęk jest utwardzana bez korzystania z nich.