adcov.com

Jak leczyć kaszel Hacking

Hacking kaszle, znane także jako suchy kaszel, nie wytwarzają śluz. Mogą wynikać z choroby, niektóre stany chorobowe takie jak choroba refluksowa przełyku (GERD), alergię, astmę i palenia, między innymi. Można traktować hacking kaszel z kilku over-the-counter i leków self-care. Jednak, University of Maryland Medical Center zaleca wizyty u lekarza, jeśli kaszel trwa dłużej niż dwa tygodnie.

Instrukcje

1 Użyj hamującej kaszel na włamania kaszel. Możesz użyć naturalnego tłumiące jak dziewanny (łyżeczkę w ciepłej wodzie, co cztery godziny), lub użyć zabiegi kaszel over-the-counter, które zawierają dekstrometorfan. Jeśli te zabiegi nie są w domu zapewniając odpowiednią pomoc, należy poprosić lekarza o mocniejszych opcji. Mógł przepisać hamujące narkotyczne oparte jak kodeina lub hycodan użyć do siedmiu do 10 dni. Narkotyki są bardzo dobre dla łagodzi kaszel i są bezpieczne tak długo, jak ich używać, jak zalecił lekarz.

2 Wdech parowa ukoić podrażnioną śluzówkę oskrzeli; może to zmniejszyć kaszel. Ułóż ręcznik na głowę i wdychać pary z miski lub garnka z gorącą wodą. Dodając kilka kropli eukaliptusa lub szałwii oleju może zwiększyć korzyści.

3 Possij krople na kaszel lub landrynki; są dobre dla suchy kaszel.

4 Dodaj miód do ciepłej wody lub herbaty. Zgodnie z University of Maryland Medical Center, badania wykazały, że bardziej skuteczna niż over-the-counter leków na kaszel.

5 Eksperyment z zabiegów ziołowych pokazanych złagodzić kaszel. Należy skonsultować się z lekarzem doświadczenie w stosowaniu medycyny naturalnej w celu określenia najbardziej efektywnego schematu uzupełnienie; Ona również może zaproponować odpowiednie dawki. Zioła korzystne dla suchego kaszlu należą mięta pieprzowa, rosiczka, śliski wiąz i ptasie mleczko.