adcov.com

Jak leczyć kamieni nerkowych z cytryny i oliwy z oliwek sok

Jak leczyć kamieni nerkowych z cytryny i oliwy z oliwek sok


Połączenie oliwy z oliwek i sok z cytryny jest popularną alternatywą leczenie kamieni nerkowych. Brak aktualnych badań obsługuje korzyści z picia soku z cytryny i oliwy z oliwek, aby ułatwić przekazywanie kamieni. Niepotwierdzone dowody sugerują, kwas z cytryny pomaga rozbić kamienie. Oliwa zapewnia smarowanie ułatwienia przejścia przez dróg oddechowych. Po konsultacji z lekarzem, wykonaj poniższe czynności w leczeniu kamieni nerkowych z sokiem z cytryny i oliwy z oliwek.

Instrukcje

Jak leczyć kamieni nerkowych z cytryny i oliwy z oliwek sok

1 Mix 2 uncje z oliwą z oliwek z 2 uncje świeżego soku z cytryny.

2 Gotowanie mieszaniny szybko. To nie smakuje wyśmienicie, więc przygotuj wodę. Jeśli masz problemy z picia mieszaninę, spróbuj częściej spożywania mniejszych dawek.

3 Postępuj zgodnie z leczenia dużych ilości przefiltrowanej wody. Pić tyle wody, ile można obsługiwać przez cały dzień. Cel na 96 płynu oz. lub 12 pełnych szklanek wody.

4 Powtórz oliwek leczących soku oliwą i cytryną co 3 do 4 godzin, aż kamień przechodzi. Około 16 uncji w mieszaninie powinna być spożywana w ciągu dnia.

Wskazówki

  • Zapobiegać kamieni nerkowych przez picie wystarczającej ilości wody do produkcji jasnego moczu. Pić od 8 do 12 szklanek wody dziennie.
  • Kamień nerki leczenie wymaga pomocy medycznej. Skonsultować się z lekarzem na pierwszy znak kamieni.