adcov.com

Jak leczyć infekcje pochwy drożdże z czosnkiem

Pochwy drożdże grzyby i czosnek jest środkiem grzybobójczym. Korzystanie z jednego do leczenia innych może wydawać się głupie --- ale to doskonałe naturalne leczenie drożdżycy, że wiele kobiet przysięgają. Substancji anty-grzybicze w czosnku allicyna, działa zabić przerost drożdży, który jest przyczyną objawów, przywrócenie zdrowej równowagi flory pochwy waszych. Zwykła kuchnia czosnek może traktować drożdże naturalnie.

Instrukcje

1 Obrać czosnek bez nacinania jego skórę. Nicki i inne przerwy w skórze ząbek może zwolnić trochę soku z czosnku, która może spalić tkankę pochwy, więc jeśli nick czosnek lub znajdziesz błąd w czosnku, która doprowadziła do uszkodzenia ciągłości skóry, rzucać się i skórki ząbek kolejny ząbek.

2 Zawinąć czosnek w małym kawałkiem gazy i związać go z sznurka lub nici. Zapobiegnie to czosnek z najbliższych w bezpośrednim kontakcie z tkanek pochwy. Wiele kobiet, które wolą to, aby za pomocą zwykłego ząbek. Jednak może się okazać, że wolisz używać ząbek bez pokrycia, czy aby zwiększyć siłę leczenia lub do leczenia łatwiejsze do zarządzania.

3 Włóż ząbek do pochwy palcem. Możesz zwilżyć ząbek (jeśli używasz zwykłego ząbek) lub zwilżyć gazę (jeśli używasz pokrycie gaza), aby zapewnić pewne smarowanie. Włóż ząbek tak głęboko, jak to możliwe, ale nie przejmuj się, jeśli nie możesz osiągnąć znacznie palcami; goździkowy ma tendencję do poruszania się na własną rękę, aby wszędzie tam, gdzie jest najbardziej wygodne. Popchnąć piłkę do dolnego pierścienia mięśni, na tyle wysoki, aby nie wyjść na własną rękę.

4 ząbek w pozostawić na dłuższy czas od jednej godziny do pełnego dnia. Pozostawiając w ząbek już wzmacnia leczenie. Ciało każdej kobiety jest inna, więc eksperymentować, aby dowiedzieć się, jak długo trzeba zostawić ząbek w.

5 Wyjmij ząbek. Jeśli owinięte w gazę ząbek, wystarczy pociągnąć gazą lub łańcucha. Jeśli włożona ząbek bez pokrycia, wciśnij ze swoimi mięśni pochwy. Jeśli pchanie sam nie działa, prowadzą ząbek z pochwy palcem, naciskając jednocześnie w dół z pochwy mięśni.

6 Powtórzyć tę czynność codziennie, aż drożdże nie ma.

Wskazówki

  • Użyj najświeższe czosnek można znaleźć. Świeże czosnku jest nie tylko większa niż stary czosnku, to także mniej prawdopodobne zwiędły lub rozwinęły wady, które rozkładają się skórę z goździków. Możesz użyć tego leczenia oraz zabiegów jogurt, olejku z drzewa herbacianego lub innego naturalnego leczenia drożdże. Czosnek nie jest natychmiastowym lekiem na infekcje drożdży. Daj go na kilka dni, zanim zdecydujesz, że nie działa i przerwać leczenie.
  • Nie używaj tego leczenia, jeśli pacjent jest uczulony na czosnek. Jeśli wystąpi obrzęk, pieczenie lub inne objawy stanu zapalnego, lub jeśli twój stan się pogarsza, należy natychmiast zaprzestać korzystania czosnek i udać się do lekarza.